• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Kulübü Eylül Toplu Alımı - Coffeerem

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Herkesin heyecanla beklediği konuyu biraz gecikmeli olarak açtığımız için kusura bakmayın. Eylül ayı anketinden Coffeerem'in çıkması sonrasında Hakan Bey yeni gelen kahveler ile birlikte hem filtre hem de espresso isteyenler için birbirinden güzel paketler hazırladı. Umarım herkes için keyifli ve tartışmasız bir toplu alım olur. Sorularınızı bu konu altında yazabilirsiniz.

Hakan Bey:
Paketler haricinde siteden istediğiniz başka bir kahve olursa onlar için de "kahvekulubu" kuponu ile %15 indirim tanımladım. Bu kod bu hafta için geçerlidir.

Ayrıca daha önce de belirttiğim gibi alıma katılan herkese 18 gram Rem Project hediye olarak gönderilecektir.

Ekran Resmi 2020-09-14 20.12.02.png

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar, umarım herkes için güzel bir deneyim olur. Ufak bilgiler de ekleyeyim.

Paketler haricinde siteden istediğiniz başka bir kahve olursa onlar için de "kahvekulubu" kuponu ile %15 indirim tanımladım. Bu kod bu hafta için geçerlidir.

Ayrıca daha önce de belirttiğim gibi alıma katılan herkese 18 gram Rem Project hediye olarak gönderilecektir.

Gönderimler 19.09.2020 itibari ile başlayacaktır. Tahminen 23.09.2020'ye kadar tüm kargolar çıkmış olur.

Herhangi bir sorunuz olursa burdan iletebilirsiniz.

Son düzenleme:
Fiyatlara bakıldığı üzere bu aylık alıma katılamayacağım. Emeği geçen herkesin eline sağlık.

Keşke biraz düşük gramajlı set de olsaydı. Öğrenci olduğum ve sadece kendim içtiğim için bütçemin üzerinde kaldı. Kötülemek amaçlı söylemiyorum, aska yanlış anlaşılmak istemem. Teşekkürler, saygılar...

An itibarıyla site çöktü 😬

3x200 gr ile alıma dahil oldum. İlk kez coffeerem kahvelerini denicem. Emeği geçenlere teşekkürler.

Acaba siparişe göreni kargolanacak yoksa toplu bir şekilde i yapılacak

Siteyi çökerttik alkış bize 👏🏻😂

Keşke biraz düşük gramajlı set de olsaydı. Öğrenci olduğum ve sadece kendim içtiğim için bütçemin üzerinde kaldı. Kötülemek amaçlı söylemiyorum, aska yanlış anlaşılmak istemem. Teşekkürler, saygılar...
naçizane tavsiyem istediğiniz kahveyi kahvekulubu koduyla %15 indirimle almanızdır.

6x100 siparişimle alıma katıldım. İlk 200 de olup olmadığımızı kahveler ulaşmadan anlayabilecek miyiz?

@hakanie Colombia La Isla – Red Honey; Uganda ve Rwanda gibi yeni gelen kahvelerden biri mi? Paket 2'nin yanına Geshia'yı da aldım. "kahvekulubu" kuponu onda da geçerli. Hem paketler hem kupon için çok teşekkürler 🥳

Geri