• Haziran Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Haziran ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Tetra N Roastery olarak seçildi. Bu konudan Haziran ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Kulübü - Cafflano Krinder Kahve Değirmeni İndirim Kampanyası

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
Konum
İstanbul
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Kahve kulübü kurulması üzerinden neredeyse bir yıl geçti. Birlikte bir topluluk olarak hareket etmenin bizi ne kadar güçlendirdiğini şahit olduk. Bu süreç zarfında ülkemizde bir çok ünlü markanın ekipmanlarının getirilmesine öncülük ettik, bir çok ürünün satışına ciddi oranlara indirim aldık. Ev baristalarına ulaşmak isteyen pek çok firma bizimle iş birliği yapmak istiyor. Bu iş birliği örneklerinden birini Escobarista firması ile gerçekleştiriyoruz. Bir hafta önce satışa çıkan yeni el değirmenleri Cafflano Krinder için kahve kulübü üyelerine özel %20 indirim kampanyası yapmak istediklerini ilettiler. Kampanya 15 gün geçerli olacak. İndirim kodunu whatsapp gruplarından paylaşacağım. Ama grupta olmayıp bu fırsatta yararlanmak isteyen arkadaşlar olursa bana özel mesaj göndermeleri halinde indirim kodunu kendilerine iletebilirim. Kampanya stok adedi: 50

Değirmen ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak isteyen arkadaşlarımız bu konuya bakabilir.
Ekran Resmi 2020-09-24 14.08.21.png
 
timemore mu bu mu? birisi düz bıçaklı diğer konik dişlili.
sabit evde kullanacağım. Siz olsanız hangisini alırdınız.
 
Diğer ürünlerinde bize indirim var mı? (Kahvekulubu için kod gibi)
 
Geri
Üst