• Haziran Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Anketi
    Sevgili Ziyaretçi Haziran ayı Kahve Kulübü ortak alım firmasını belirlemek için anketimiz başladı, detayları bu konudan öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı ve Instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın.

Kahve Kulübü Akşam Sohbetleri 1 Yıldızlar Geçidi

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Bu akşam gerçekleştireceğimiz toplantıyı zoom toplantı programı üzerinden gerçekleştireceğiz. Programı kurmak istemeyen yada konferansa katılamayan ama izlemek isteyen arkadaşlar için yayını youtube üzerinden canlı yayınlamaya çalışacağız. YouTube Linkini aşağıya ekliyorum.

Son düzenleme:

AltayOzger

İyi Bilinen Üye
İsim
Altay
Daha fazla  
İsim
Altay
Değirmen
Timemore Chestnut G1 ve Timemore Chestnut C1
Ekipmanlar
V60-V60 İmmersion-Aeropress-Kalita-Cafflano Kompresso-Beko 2170 Espresso Makinası
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Denizli
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Merkezefendi
Yayını Kaçırmayın Üzülürsünüz sonra :)

HaLiL

İyi Bilinen Üye
İsim
İbrahim Halil
Daha fazla  
İsim
İbrahim Halil
Espresso Makinesi
Cafelat Robot
Değirmen
C40+RedClix👎🏻, 1Zpresso K-Plus👍🏻, Sözen♾
Ekipmanlar
Kalita 155, V60(plastik+İmmersion), Delter Press, Espro, Stagg Ekg
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Gaziantep
Bu akşam gerçekleştireceğimiz toplantıyı zoom toplantı programı üzerinden gerçekleştireceğiz. Programı kurmak istemeyen yada konferansa katılamayan ama izlemek isteyen arkadaşlar için yayını youtube üzerinden canlı yayınlamaya çalışacağız. YouTube Linkini aşağıya ekliyorum.

Çok iyi oldu, evde çocuklar müsade etmezse zor canlı katılmak.

Papillon

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
Kalita wave 155/185, Hario switch, Hario v60, Kasuya v60, Lilydrip, Chemex, Aeropress, Soy c2g

İçerisi şampiyonlar ligi oldu, gelin 🙂

dmnebbkr

Aktif Üye
Şuan konu çok teknik ama benim pek teknik olmayan bir sorum var ve bu soruya hiç net cevaplar alamadım.

Kahve paketini açtıktan sonra ne kadar sürede tüketmeliyiz ve açılmadan ne kadar sürede tüketmeliyiz? (bir vakumlama, klt kabı kullanmadan normal valfli poşetler ile..)

Ceren Aksu

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Değirmen
Comandante C40
Ekipmanlar
Hiroia Jimmy, Fellow Stagg Ekg, Origami Dripper, Delter Press, V60 Kasuya Dripper, V60 Dripper, Aeropress
Kendi adıma çok teşekkürlerimi sunuyorum hem değerli bilgilerini bizimle paylaşan hem de organizasyonu gerçekleştiren, emeği geçen bütün güzel insanlara 🌿
Hem çok keyifli, bilgilendirici, hem de dört duvar arasına sıkıştığımız bu dönemde ciddi anlamda moral verici bir etkinlik oldu 💜

Papillon

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
Kalita wave 155/185, Hario switch, Hario v60, Kasuya v60, Lilydrip, Chemex, Aeropress, Soy c2g
Oldukça keyifli bir yayın oldu, emeği geçen herkese teşekkür ederim

HaLiL

İyi Bilinen Üye
İsim
İbrahim Halil
Daha fazla  
İsim
İbrahim Halil
Espresso Makinesi
Cafelat Robot
Değirmen
C40+RedClix👎🏻, 1Zpresso K-Plus👍🏻, Sözen♾
Ekipmanlar
Kalita 155, V60(plastik+İmmersion), Delter Press, Espro, Stagg Ekg
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Gaziantep
Çok güzel ve iyi vakit geçirdik, bilgilendik. Teşekkürler.

PepukKahve

İyi Bilinen Üye
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
so
Şuan konu çok teknik ama benim pek teknik olmayan bir sorum var ve bu soruya hiç net cevaplar alamadım.

Kahve paketini açtıktan sonra ne kadar sürede tüketmeliyiz ve açılmadan ne kadar sürede tüketmeliyiz? (bir vakumlama, klt kabı kullanmadan normal valfli poşetler ile..)

soru için malesef zaman kalmamıştı. Çok teşekkür ederiz. İlk özel yayınımızda ileteceğim. Not alıyorum.

miyankizu

İyi Bilinen Üye
İsim
Seyhun
Daha fazla  
İsim
Seyhun
Espresso Makinesi
Delonghi Eco310 , Beko 2170
Değirmen
Graef CM800 ; 1zpresso Q2
Ekipmanlar
V60 02 , Kalita (Güral)
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Gruptan da yazdım ders niteliğinde bilgiler olan konferans oldu izleyebildigim kadarıyla. Suat Bey ,eleştiri olarak sizin kablosuz kulaklıktan kaynaklı olarak sesiniz boğuk geldi.

puspus

İyi Bilinen Üye
İsim
Yücel
Daha fazla  
İsim
Yücel
Espresso Makinesi
BFC Ela Junior
Değirmen
Mazzer Mini, Eureka Specilieta, Timemore Chesnut G1
Ekipmanlar
V60,Güralita,Delter, Chemex, Mokapot
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ümraniye
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Ümraniye-Dudullu
Emeği geçen herkese, sektörün onde gelen değerli katılımcılara sonsuz teşekkürler. Çok faydalı, güzel bir sohbet oldu.
Açıkça yazabilirim ki evdekal döneminin en faydalı zaman dilimini geçirdim.( Arada oğlumla ilgilenmekten kaçırdığım noktalar olsa da)