• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Kulübü Akşam Sohbetleri 1 Yıldızlar Geçidi

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Bu akşam gerçekleştireceğimiz toplantıyı zoom toplantı programı üzerinden gerçekleştireceğiz. Programı kurmak istemeyen yada konferansa katılamayan ama izlemek isteyen arkadaşlar için yayını youtube üzerinden canlı yayınlamaya çalışacağız. YouTube Linkini aşağıya ekliyorum.

Son düzenleme:
Yayını Kaçırmayın Üzülürsünüz sonra :)

Bu akşam gerçekleştireceğimiz toplantıyı zoom toplantı programı üzerinden gerçekleştireceğiz. Programı kurmak istemeyen yada konferansa katılamayan ama izlemek isteyen arkadaşlar için yayını youtube üzerinden canlı yayınlamaya çalışacağız. YouTube Linkini aşağıya ekliyorum.

Çok iyi oldu, evde çocuklar müsade etmezse zor canlı katılmak.

Şuan konu çok teknik ama benim pek teknik olmayan bir sorum var ve bu soruya hiç net cevaplar alamadım.

Kahve paketini açtıktan sonra ne kadar sürede tüketmeliyiz ve açılmadan ne kadar sürede tüketmeliyiz? (bir vakumlama, klt kabı kullanmadan normal valfli poşetler ile..)

Kendi adıma çok teşekkürlerimi sunuyorum hem değerli bilgilerini bizimle paylaşan hem de organizasyonu gerçekleştiren, emeği geçen bütün güzel insanlara 🌿
Hem çok keyifli, bilgilendirici, hem de dört duvar arasına sıkıştığımız bu dönemde ciddi anlamda moral verici bir etkinlik oldu 💜

Oldukça keyifli bir yayın oldu, emeği geçen herkese teşekkür ederim

Çok güzel ve iyi vakit geçirdik, bilgilendik. Teşekkürler.

so
Şuan konu çok teknik ama benim pek teknik olmayan bir sorum var ve bu soruya hiç net cevaplar alamadım.

Kahve paketini açtıktan sonra ne kadar sürede tüketmeliyiz ve açılmadan ne kadar sürede tüketmeliyiz? (bir vakumlama, klt kabı kullanmadan normal valfli poşetler ile..)

soru için malesef zaman kalmamıştı. Çok teşekkür ederiz. İlk özel yayınımızda ileteceğim. Not alıyorum.

Gruptan da yazdım ders niteliğinde bilgiler olan konferans oldu izleyebildigim kadarıyla. Suat Bey ,eleştiri olarak sizin kablosuz kulaklıktan kaynaklı olarak sesiniz boğuk geldi.

Emeği geçen herkese, sektörün onde gelen değerli katılımcılara sonsuz teşekkürler. Çok faydalı, güzel bir sohbet oldu.
Açıkça yazabilirim ki evdekal döneminin en faydalı zaman dilimini geçirdim.( Arada oğlumla ilgilenmekten kaçırdığım noktalar olsa da)

Çok faydalı ve keyifli bir programdı, herkesin emeğine sağlık

Geri