• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Kulübü Ailesinin Yeni Yılı Kutlu Olsun 2021

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Kahve kulübü ailesinin yeni yılının sağlık mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Umarım 2021 yılı boyunca birlikte çok güzel kahveler içeriz.

WhatsApp Image 2020-12-31 at 21.17.37.jpeg

Son düzenleme:
Nice mutlu senelere Kahve Kulübü ailesi. Birbirimize kattıklarımızla, mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmemiz dileğiyle... 😇 😇

Zor bir yıl geçirdik.
Ama şöyle bir gerçek var, bu sene kahve kulübü ile kahveye tekrar yoğunlaşma fırsatı buldum.
Rastgele demlemelerden daha dikkatli reçetelere uymaya, kendi reçetelerimi çıkarmaya dikkat etmeye başladım.
Tabi kulübümüz sayesinde nice güzel insanlar tanıştım, konuştum, muhabbet ettim.
evet bu zor yılın en güzel şeylerinden biri kajvekulübü oldu.
Çok teşekkürler Kahve Kulübü.
Karşıladığımız yıl güzel olsun.

Bu sene kahve adına birçok şey öğrendim, okudum, paylaştım. Boş zamanlarımda en sevdiğim hobim oldu. Kulüpdeki arkadaşların sayesinde hep birlikte topluluğumuz daha da büyümektedir. Ve eminim ki ileride çok daha çılgın projeler olacaktır. Burada tanıştığım herkesle bir dost oldum ve fiziken tanışıyor olmasam bile kendimi yakın hissettim. Başta kulübü kuran ve bu projeye bizleri dolaylı olarak dahil eden herkese çok teşekkür ediyorum.

İyi seneler dilerim.

Mutlu yıllar herkese 🥳 Yeni yıla en güzel kahvelerle girmek ve sağlıklı bir yaşam umuduyla...

2020 yılının ender güzelliklerinden biri oldu burası. Hepinizin yeni yılını kutluyorum 🥳🥳🎉🎊

2020'nin güzelliklerinden biri oldu bu forum benim için. İyi ve sağlıklı yıllar dilerim herkese :)

Sağlıkla, keyifle ve kahveyle geçireceğimiz nice güzel ve umut dolu yıllar olsun🙏

Hepimiz için bol kahveli, sağlıklı, mutlu, huzurlu senelere :)

Herkese bol Yurtdışı alımı olan , iyi kahvelerin içildiği bir yıl dilerim

Geri