• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Kulübü 1.Yıl Dönümü Toplu Alımı Coffea Circulor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Herkese Merhaba;

Acısıyla tatlısıyla, üzüntüsü ile sevinci ile Kahve Kulübü ailesi olarak birinci 10 Kasımda 1.yılımızı dolduruyoruz. Bu fikir işlemez diyenlere inat Kahve Kulübü ailesi her geçen gün daha büyük bir aile oluyor. Sizlerin katkısı olmasa bugün bu noktada olmaz. Bugün geldiğimiz noktada oldukça güçlü bir topluluğuz. Diğer bir inancım ise Kahve Kulübünün Türkiye'deki nitelikli kahve sektörü geleceğinde daha fazla söz sahibi olacağıdır.

Daha önce sizlere bahsettiğim üzere Kahve Kulübü birinci yıl dönümü için Coffea Circulor firmasının sahibi Ivica Cvetanovski ile görüşmeye başlamıştım. Kendisine kulübümüzü tanıtan bir yazı yazdım. Kulübümüzü duyunca çok heyecanlandı ve gerçekten kulübe ve birinci yılımıza özel birşeyler hazırlamak için çok caba gösterdi. Seçtiği kahveler şu anda satışta olmayan kulübümüz için seçilen kahveler. Aşağıda görebileceğiniz üzere kahveler maliyetleri vs her şey şeffaf bir şekilde yazıyor. Çekirdeklerden bir tanesi çok heyecan verici Kg fiyatı 60USD olan Ethiopia Gesha. Diğer iki çekirdekte bir o kadar farklı ve değişik tadım notları olan çekirdekler. Kahve limitli ve hazırlık süreci olduğu için 100 kutu (200 kişi) ile alımı sınırlandırdık. Alım sayfasında ki takvime göz atmayı unutmayın.

Umarım Herkesin Paketi güvenli bir şekilde kendisine ulaşır ve birinci yılımızı çok özel kahveler ile geçiririz.

Ekran Resmi 2020-10-16 10.05.48.pngEkran Resmi 2020-10-16 10.05.41.pngEkran Resmi 2020-10-16 10.05.26.png

Kulübümüzün 1.Yılı Kutlu Olsun :)

Gelebilecek bir kaç soruya cevap yazıyım:
Paketler neden 2 Kişilik?
- Kahveleri herkesin alabilmesi için mümkün olduğunca uygun fiyatlı tutmaya çalıştık. Tek kişilik paketler hazırlama kalksaydık paketlerin tutarı 40 Euroya yaklaşıyordu. Bir önce ki alımda pek çok arkadaşımız kendisine kahve arkadaşı bulmuştu. Bu alım öncesi mevcut planın haberi vererek hazırlıklara öncesinde başlanmasını sağladık.

Alım Neden Şimdi ve Gönderim Neden Kasım Başı?
- Yazının başında belirttiğim gibi şu an bize sunulan kahveler satışta olmayan kahveler bu yüzden kartları ve paketleri hazır değil. Sipariş sonrası kartlar ve paketler hazırlanacak sonrasında kavrulması ve gönderilmesi yaklaşık 2 hafta sürecek bir işlemdi. Bunu kasım başına kaydırsaydık eğer muhtemelen paketleri Kara Cuma indirimine denk gelicek ve problemler çıkacaktı. O yüzden kasım başında sizlere ulaşması için bir takvim belirledik.

Paketler Kaybolursa veya paketiniz ulaşmazsa?
- Hepinizin bildiği üzere geçen ay Muttley&Jack firması ile ilk yurtdışı toplu alımımızı gerçekleştirdik. Toplam 48 adet kutu (yaklaşık 100 kişi) sipariş verildi. Bugün itibari ile paketlerin ulaşması ile ilgili problem yaşayan bir arkadaşımız yok. Bu alımın başarılı olması bize cesaret verdi. Sizinde farkedeceğiniz üzere hem kahvelerin limitli olması hem neredeyse maliyeti fiyatına verilmesi nedeni ile kargonun kaybolması zarar görmesi vs durumunda Kahve Kulübünün ve Coffea Circulor firmasının net bir şekilde sorumluluğu olmayacak. Ama konuşmamızda bir problem olması durumuna karşılıklı iyi niyet ile bir çözüm bulabileceğimiz üzerine mutabık kaldık.

Kavurma seçenekleri:
- Espresso ve Filtre kavrum seçenekleri mevcut. Espresso kavrumunda ki Gesha Filtre kavrum olacak. Kimsenin 60 dolarlık kahveyi espressoda deneyeceğini düşünmedik.

Neden Coffea Circulor?
- Ivica hepimizin yakından tanıdığı İtalya ve Dünya kavurma şampiyonu Rubens Gardellinin koçu. Başarılarından sadece biri bu diğer başarılarını sitelerinden okuyabilirsiniz.

Puanlama Sistemi
- SCA tarafından puanlanmış resmi bir puan değil. Ivica ve ekibi tarafından puanlama yapılıyor. Gardelli gibi bir puanlama yöntemi yapıyorlar.

Ekip işi: https://coffeacirculor.com/pages/leadership
World_Coffee_Roasting_Championship_2016_02.png

Son düzenleme:
Siparişimi verdim, @Huxley Crusades ile beraber katıldık, emeği geçen herkese teşekkür ederim, keyifli bir etkinlik olması dileğiyle.

Order #1209

Thank you JCrusd!​

Your order is confirmed​

You’ll receive a confirmation email with your order number shortly.

Son düzenleme:
Nice güzel yıllara güzel kahvelere daha kolay ulaşabilme dileğiyle.
Ben de siparişi geçtim.
Muttley de olduğu gibi @Giray la beraber.

Muttley Jack’s ile sınırları ortadan kaldırmıştık, şimdi yeni rotalar keşfetme zamanı. Kulüp sayesinde çok güzel insanlar tanıdım, bir kısmıyla arkadaşlık boyutuna taşınan muhabbetimiz oldu. Bunun için kulübe ve kuruluşunda emeği olan herkese teşekkür ediyorum ve nice yılları beraber kutlamayı ümit ediyorum 😊

güzel girişim bende aldım bir paket. :) derin dondurucu tıka basa dolu ve yeni geisha siparişim olmasına rağmen :)

o kadar hızlı aldım ki doğru mu aldım şu an onu bile bilmiyorum. üç bundle var sanırsam ve ben gesha olanı almaya çalıştım. doğruysa yazın lütfen, değilse üyeliğimi silebilirsiniz :D

Ekli dosyayı görüntüle 5315
ben de öyle acele aldım ki bakmadım bile. tek bunddle yok mu?
-----------
Düzenleme.
filter ve espresso seçeneği varmış. hiç bakmamışımi siparişim filtermış.

Merhaba, uzunca bir süredir forumda yoktum. Bu 1.yıl vesilesi ile daha aktif olarak forumda bulunmayı arzu ediyorum. Şimdi sorun kendime bir coffeebudy bulmakta :) bulamasam da sorun yok yine de alacağım senede bir sefer yurtdışından kahve alıyorum. Benim senede bir alışımı Kahvekulubünün 1. yılı ile birleştirince ne olur 1+1 = 2 olur 1<2 olduğuna göre = Güzel kahveler içeceğiz. :D

• Like
Tepkiler: mmm
Merhaba, uzunca bir süredir forumda yoktum. Bu 1.yıl vesilesi ile daha aktif olarak forumda bulunmayı arzu ediyorum. Şimdi sorun kendime bir coffeebudy bulmakta :) bulamasam da sorun yok yine de alacağım senede bir sefer yurtdışından kahve alıyorum. Benim senede bir alışımı Kahvekulubünün 1. yılı ile birleştirince ne olur 1+1 = 2 olur 1<2 olduğuna göre = Güzel kahveler içeceğiz. :D

Mesaj attım size.

Güzel ve örnek bir girişim yine. @kiremit ile aldık. Emeği geçen herkese ve kahvekulübüne teşekkürler

Ekli dosyalar

• F21FBF40-BEEF-43C7-8D06-68606648E604.jpeg
    F21FBF40-BEEF-43C7-8D06-68606648E604.jpeg
    73.1 KB · Görüntüleme: 151
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri