• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Festivalleri

İsim
Recep Mirza Yeşilay
Merhaba değerli arkadaşlar bugün instagramda dolaşırken 2 farklı kahve festivali gerçekleşeceğini öğrendim forumda da bu seneki kahve festivalleri hakkında bir başlık bulamadığım için ve benim gibi festivallerden sonradan haberi olan arkadaşlar için konuyu buraya açıyorum. Güncel planlanan kahve festival ve etkinliklerinin hem duyurusu hem de eğer aramızda bu etkinliklere katılacak olan firmaların yetkililerinin etkinlikler hakkındaki bilgi paylaşımının değerli olacağını düşündüm etkinlik detayları aşağıdaki instagram linklerinde mevcuttur saygılarımla :)
Eskişehir Kahve Festivali
İstanbul Coffee Festival

Son düzenleme:
3,4 yıl önceki İstanbul festivali tam bir fecaat idi gözümde. Sebebini de yazayım da nalına da mıhına da vurmuş olmayım. Bir kere normal karşıladığım bir gerçek var ki bizim açımızdan mesele çok çok değişken olsa da organizatör ağabey için mesele tek: olay tamamen ticaret. Asgarî masraf, azamî kâr.

Benim takıldığım nokta ise mekan ne kadar dar ise katılımcı da o kadar fazlaydı. Kahve tutkunu insan böyle darlanmamalı bence. Şöyle hafiften uzak çayırlarda stressiz, ferah, geniş mekanlar tercih edilmeli.

PS: Hakiki bir festival olacaksa anca buradaki ahali yaparsa olur diye düşünüyorum.

3,4 yıl önceki İstanbul festivali tam bir fecaat idi gözümde. Sebebini de yazayım da nalına da mıhına da vurmuş olmayım. Bir kere normal karşıladığım bir gerçek var ki bizim açımızdan mesele çok çok değişken olsa da organizatör ağabey için mesele tek: olay tamamen ticaret. Asgarî masraf, azamî kâr.

Benim takıldığım nokta ise mekan ne kadar dar ise katılımcı da o kadar fazlaydı. Kahve tutkunu insan böyle darlanmamalı bence. Şöyle hafiften uzak çayırlarda stressiz, ferah, geniş mekanlar tercih edilmeli.

PS: Hakiki bir festival olacaksa anca buradaki ahali yaparsa olur diye düşünüyorum.
Söylediklerinizde o kadar haklısınız ki.

Yorumunuzun çoğuna katılmakla beraber, yinede bütün cihazları bir arada görebilmek, üst düzey cihazları deneyimleyebilmek güzeldi.

Yorumunuzun çoğuna katılmakla beraber, yinede bütün cihazları bir arada görebilmek, üst düzey cihazları deneyimleyebilmek güzeldi.
Size katılıyorum. Benim eleştirdiğim noktalar bunlardı, tek o yönünü öne çıkardım, yoksa külliyen kötülemek doğru olmazdı zaten.

Galata Rum Okulunda yapılan ilk İstanbul Coffee Fest. o kadar özleniyorsun ki..

İstanbul Coffe Festival ile alakalı iki ayrı tarih aralığı var internette. dsmbilet de 7-10 Ekim tarihleri arasında bilet satışı var. Festival.com.tr de ise 7. İstanbul coffee festival 23-26 Eylül tarihleri arasında gösteriyor. İstanbul coffee festival Kendi internet sitesinde ise henüz net bir program belirtilmemiş. Bu konuyla alakalı bilgi sahibi olan var mı ??

İstanbul Coffe Festival ile alakalı iki ayrı tarih aralığı var internette. dsmbilet de 7-10 Ekim tarihleri arasında bilet satışı var. Festival.com.tr de ise 7. İstanbul coffee festival 23-26 Eylül tarihleri arasında gösteriyor. İstanbul coffee festival Kendi internet sitesinde ise henüz net bir program belirtilmemiş. Bu konuyla alakalı bilgi sahibi olan var mı ??
İlk başta tarihi 23-26 Eylül arası idi sonra değişiklik yapıp 7-10 ekim arasına çektiler. Bildiğim kadarıyla Festival programı henüz ayrıntılı açıklanmadı, sadece 7-10 Ekim tarihleri arası için bilet satışı yapılıyor

İlk başta tarihi 23-26 Eylül arası idi sonra değişiklik yapıp 7-10 ekim arasına çektiler. Bildiğim kadarıyla Festival programı henüz ayrıntılı açıklanmadı, sadece 7-10 Ekim tarihleri arası için bilet satışı yapılıyor
Evet galiba kesin tarih 7-10 Ekim. Avantajlı bilet satışları için de bugün son tarih, fakat hala program açıklanmamış. Instagram'da vatandaş isyanlarda :) keşke bugün festival programını açıklasalar da avantajlı alsak şu biletleri

1-3 Ekim tarihlerindeki Ankara Coffee Festival için davetiye kodu olan var mıdır, veya nereden bulabilirim?

Bana da öyle geldi hiçbir Kavurucu katılmayacak sanırsam herkes İzmir ve İstanbulu planlıyor zaten ucuz bilet fiyatı 110tl flandı

Arkadaşlar hiç katılmadım daha önce Ankara'da ikamet ediyorum dediğiniz gibi konser reklamı var bol bol anlayamadım.. nasıl bir konsept olacak ? bu paralara bilet almak değer mi ? bilgilendirebilecek birisi olursa çok mutlu oluruz.

Geri