• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Dripper Standı

miyankizu

Üye
İsim
Seyhun
Daha fazla  
İsim
Seyhun
Espresso Makinesi
-
Değirmen
Eureka Speciliata, Baratza Encore , 1zpresso E-Pro , Timemore C2
Ekipmanlar
V60, Sage SDC450 , Clever
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Herkese merhaba ahşaba ilgimi geliştirmek ve kahve hobimle birleştirmek için evde olan imkanlarımla kendime bir dripper stand yaptım. Yapmak isteyenlere belki bir fikir olur yada kıvılcım oluşturur umuduyla sizlerle de bunu paylaşmak istedim.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

harika görünüyor elinize sağlık :)
çok güzel olmuş gerçekten.

Çok güzel olmuş . Malzeme listesi ve nereden temin ettiğinizi de yazarsanız daha güzel olur bence.

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. İhtiyacım olan ama para vermeye bir türlü yanaşamadığım bir ürün. :) Bir ara böyle bir çalışmaya girişmek lazım.

Ben de geçenlerde basit bir şey yaptırdım, sonra boyadım, şimdi de arkasına filtre koymak için eklemeler yaptım :) Fotoğraflarını paylaşırım. İş görüyor ama sizin yaptığınız gayet şık olmuş.

Son düzenleme:
Hepinize çok teşekkür ederim daha güzelleri sizin olsun (y)

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş
Üzerine doğal vernik mi sürdünüz merak ettim

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş
Üzerine doğal vernik mi sürdünüz merak ettim

teşekkür ederim. evet doğal vernik diyebiliriz. önce keten yağı sonrada bir kaç kat gomalak cila kullandım. ilk defa kullanma şansına eriştim . yüzey düzgün olduğu durumlarda çok güzel görüntü sağlıyor.

@miyankizu hocam, bu da benim ekipman :) iş görüyor mu görüyor :) bir kat vernik boya atınca biraz koyulaştı ama ilk deneme için gayet iş görür bir şey çıktı ortaya. Yüksekliğini düşük tuttum.
Arkasına da çekmece kulplarından bir filtre tutucu taktım :)
Ekli dosyayı görüntüle 541Ekli dosyayı görüntüle 542
Emeğinize sağlık , gayet güzel görünüyor. Yüksekliği düşük tutmak bence de iyi olmuş hem denge hem de akan kahvenin sıçramasını engeller.

ağaçtan V60 Standı

Editör notu: sitede firma ticaret reklam şu an için yasak duyurular bölümüne bakabilirsiniz
26F3417B-24CB-41C0-A552-5077937FD63B.jpeg
9B545649-7CD0-4968-904F-14B3A5CBAEB0.jpeg
D07B7536-1632-4905-B667-B42F82CCE6B0.jpeg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Malzeme:
Masif meşe ağacı.
Mutfak gereçleri için özel olarak üretilen doğal ahşap yağı.
Tabanında silikon kaydırmaz damlacıklar.

Geri