• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Kahve.com

Turgut17

Yeni Üye
İsim
Turgut
Daha fazla  
İsim
Turgut
Arkadaşlar kahve.com’un moliendo kahvelerini deneyen var mı acaba? Şuan sepette %25 indirimleri var.

CheCareDeck

Yeni Üye
Daha fazla  
Ekipmanlar
Chemex, V-60
Ben arasıra alıyorum bu kahvelerden. Oldukça çeşitli çekirdekleri var çünkü. Her kıtadan her bölgeden. Ama kavurma tarihi belirtmiyorlar. Tazelik hakkında soru işareti oluşturuyor bu durum.Zaten demlerken de farkediliyor. Ama acil ihtiyaçlar için kullanılabilir inanılmaz hızlı bir şekilde kargoya veriliyor. Gerçi bu da tazelik konusunda aynı sonucu çıkartıyor tabi😀

knsgnn

Üye
İsim
Kansu
Daha fazla  
İsim
Kansu
Carrefour gurmelerde bile satılıyor fazlasıyla ticari olduğunu düşünüyorum Turkcell Platinum indirimiyle alırdım eskiden ofisteki arkadaşlara demlemek için zorda değilseniz almamanızı tavsiye ederim.

kahuna

İyi Bilinen Üye
İsim
Mehmet
Daha fazla  
İsim
Mehmet
Değirmen
Comandante C40, Timemore C2
Ekipmanlar
V60, Pipamoka, Aeropress, Delterpress, Peak water
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Üsküdar
Giriş seviyesinde kahve tüketicisiyken kendilerinden alırdım çekirdekleri, delonghi ürünleriyle iyi gidiyordu zamanında (kg79&kahve makinesi). Çekirdeğin künye bilgileri hak getire. Kavrum tarihi konusunda söyledikleri doğruysa çoğu sipariş verdiğim gün kavrulmuş oluyordu. O zamanlar memnundum, özetlemem gerekirse amatörü eğlendirir.

eldvin

Yeni Üye
İsim
Erdogan Ozalp
Daha fazla  
İsim
Erdogan Ozalp
Değirmen
Molent G50
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıkoy
Bir zamanlar işyeri için kilo kilo bu kahvelerden alıyorduk. Deneme için 10 çeşit söyleyip, sonrasında en beğendiğimiz iki taneden 2-3'er kilo söylüyorduk. Kavrumları oldukça tutarsız. Son verdiğimiz siparişte ciddi sıkıntı yaşadık kavrum ve tat konusunda. 2 kere musteri hizmetlerine yazmama rağmen dönüş yapmadılar, açılmamış paketleri iade de almadılar. Dolayısıyla pek tavsiye etmiyorum..