• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Cam Server , Sürahi Önerisi

K_TT

Üye
İsim
Kamil
Daha fazla  
İsim
Kamil
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Adana
Merhaba. Kahve ekipmanlarımı sırayla almaya başladım. Kahve Cam Server , Sürahi Önerisi istiyorum. Sağlamlıkları nasıl ? Epinox yorumlarda çok ince diye belirtmişler. Hario nasıl ?

1) Hario 600 mm

2) Epinox 600mm

Ya da başka önerisi olan ?

bu ya da n11 ve benzeri sitelerde kahve server ve kahve sürahisi diye arattığınıza karşınıza çıkacak en ucuz seçenek.

Fiyatı da uygun muş. Teşekkürler.

Merhaba. Kahve ekipmanlarımı sırayla almaya başladım. Kahve Cam Server , Sürahi Önerisi istiyorum. Sağlamlıkları nasıl ? Epinox yorumlarda çok ince diye belirtmişler. Hario nasıl ?

1) Hario 600 mm

2) Epinox 600mm

Ya da başka önerisi olan ?
Epinox kullanıyorum memnunum bi sorun yaşamadım kullanışlı. galiba indirimde hepsiburada 81 liraydı galiba.

V60 ınız hali hazırda yoksa takım olarak almak gayet uyumlu oluyor.

Ikea Hogmodig

(henüz alınmadıysa) V60 Sürahili

Öte yandan keşke ülkede timemore server alabileceğimiz bir mecra olsaydı.
merhaba

İkea Hogmodig'i ben inceledim ve çok beğenmedim. örneğin Hario immersion dripper kullanılamaz bu server ile.
O kadar para verilecekse şunu almak daha mantıklı

Ben sahalab in düz 300 ml ve 600 ml olan serverini kullanıyorum. Kintoya benzeyen bir tasarım.

Sanırım 300 ml olanın üstüne aeropress oturmuyor, araştırmanız lazım :)

bende bugün aldım. bir süredir iyi ve şık bir server istiyordum fiyatı da uygun olan.
Teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 4983

Ekli dosyayı görüntüle 4984
bugün benimde elime ulaştı; uzerinde tirnak takılan çizikler ile birlikte pürüzlü noktasalliklar mevcut fakat ustası el emeği olduğu için normal olduğunu söylemiş; umarım sıcak ile temasta bu sebeplerle çatlama meydana gelmez; düşünenler için fiyat 80 TL fakat kargo 17 TL, 97 TL'ye geliyor online ödeme de kapalı EFT ile ödeme kabul ediliyor.

Geri