• Haziran Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Haziran ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Tetra N Roastery olarak seçildi. Bu konudan Haziran ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kafeterija

Konum
Ankara
İsim
Umut
Daha fazla  
İsim
Umut
Espresso Makinesi
Lelit Mara X
Değirmen
Eureka Mignon Perfetto
Ekipmanlar
Hario v60
Selamlar,
Pek bilinmeyen bir coffee shop ile karşınızdayım :) Covid-19 salgını öncesi Sırbistan'a yaptığım bir ziyaret esnasında Belgrad'da denk geldiğim bir mekan.
Kahveleri ve müşteriye olan ilgileri oldukça iyiydi. Sitelerinde online satış mevcut fakat maalesef şimdilik sadece Sırbistan içerisinde satış yapıyorlar. Fakat öğrendiğim kadarıyla yakında uluslararası gönderime de başlayacaklarmış.:)

En son ki ziyaretimde Sırbistan'a giriş vizesizdi, eğer sizinde yolunuz o taraflara düşerse kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. :)

https://www.kafeterija.com/shop/
 
Sırp Dinarı ile hesaplayınca fiyatlar çok da pahalı değil gibi gözüküyor. Geçen sene Belgrad'a gittiğimde keşke uğrasaydım 🙁
 
Yakın zamanda buradan kahve alan oldu mu? Hangi çekirdekleri beğendiniz, mayıs ayında gittiğimde uğramayı düşünüyorum.
 
Geri
Üst