• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Kafeterija

Konum
Ankara
İsim
Umut
Daha fazla  
İsim
Umut
Espresso Makinesi
Lelit Mara X
Değirmen
Eureka Mignon Perfetto
Ekipmanlar
Hario v60
Selamlar,
Pek bilinmeyen bir coffee shop ile karşınızdayım :) Covid-19 salgını öncesi Sırbistan'a yaptığım bir ziyaret esnasında Belgrad'da denk geldiğim bir mekan.
Kahveleri ve müşteriye olan ilgileri oldukça iyiydi. Sitelerinde online satış mevcut fakat maalesef şimdilik sadece Sırbistan içerisinde satış yapıyorlar. Fakat öğrendiğim kadarıyla yakında uluslararası gönderime de başlayacaklarmış.:)

En son ki ziyaretimde Sırbistan'a giriş vizesizdi, eğer sizinde yolunuz o taraflara düşerse kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. :)

https://www.kafeterija.com/shop/
 

utkukaya

İyi Bilinen Üye
İsim
Utku Kaya
Daha fazla  
İsim
Utku Kaya
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
Aeropress, Delter Press, V60
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Avcılar
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beylikdüzü
Sırp Dinarı ile hesaplayınca fiyatlar çok da pahalı değil gibi gözüküyor. Geçen sene Belgrad'a gittiğimde keşke uğrasaydım 🙁
 

Vgnft

Üye
İsim
Evren
Daha fazla  
İsim
Evren
Yakın zamanda buradan kahve alan oldu mu? Hangi çekirdekleri beğendiniz, mayıs ayında gittiğimde uğramayı düşünüyorum.
 
Üst