• Ocak Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Ocak ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Calibre Coffee olarak seçildi. Bu konudan Ocak ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kafein Kültür

Biz her ay yapılan toplu alımlarla farklı firmalarla tanışıyoruz, deneyimliyoruz. Ben de hepsine katılıyorum. Bazen o kadar kötü kavrumlar denk geliyor ki, dilimin kalibrasyonu için KafeinKültür'den de extra sipariş veriyorum. Ne içtiğimi bileyim, vadedilen neyse onu tüketeyim diye. Bu Orkun Üstel'in işine gösterdiği özeni tanımlıyor. Telefon/mesaj/sosyal medya/forum, vs her kanaldan sorduğumuz sorulara sabırla cevap vermesi de insana saygısını gösteriyor. Paylaştığı videolar ile öğreticiliği ve kahveye olan tutkusunu...bunu yaparken de sanatçı zerafetinden ödün vermemesi..
Son paylaştığınız videolar ile bu hafta sonunda SCA ile ilgili tüm güncel bilgileri çok hızlı edindik. Bu iki video bile çok büyük emek. Sizden çok şey öğrendik. Ben bu bilgeliği takdir ediyorum.

Sitede sıkıntı mı var?Size maill de attım @orkunustel Orkun bey.
Güzel değerli yorumlar yazan forum arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 🙏

Selamlar Recep Bey. E postanızı gün içerisinde görüntüleyemeyeceğim maalesef, üniversitede bir etkinlikte atölyem var neredeyse yarım gün onunla meşgul olacağım. Ama bu sırada siteyi kontrol ettim, kupon kodu dahil sepet ödemesini denedim problem gerçekleşmedi.

Bilgisayara gün boyu uzak olduğum için forum üzerinden özelden yazın isterseniz, teknik ile ilgilenen arkadaşımıza ileteyim konuyu.

Bugün sevgili @TayfunTmr ile konuşmuştuk. Yoğun tat profiline sahip, deneysel fermantasyon/anaerobik kahveler vs damağımızı çok yorduğunda Pink Star ve Sitio Sao Pedro ile huzura eriyoruz. Bunun haricinde 2 yıldır tüm kahvelerini denemiş biri olarak (Kolombiya El Mirador'u saygıyla anıyorum :coffee:) firma iletişiminin çok iyi olduğunu söylemeliyim, ayrıca içtiğimiz her fincanda kahveyi benim için kavurmuşlar gibi hissettiğim tek firma. Benim için Kenya Ichuga'nın yeri farklı fakat son kahvelerdeki Kenya Gatuya da favorilerimden oldu (fakat en az 20 gün dinlendirmek gerekti, benim damağıma göre tabi)

Son düzenleme:
#18948 ile 4x250gr pinkstar ve cafec ile toplu alıma katıldım, 15gr dahi olsa, test için herhangi bir kahvenizden gönderirseniz pek memnuniyet duyarım. iyi satışlar.

#18948 ile 4x250gr pinkstar ve cafec ile toplu alıma katıldım, 15gr dahi olsa, test için herhangi bir kahvenizden gönderirseniz pek memnuniyet duyarım. iyi satışlar.
Selamlar, siparişiniz için teşekkürler ve afiyet olsun. Yoğunluk sebebiyle talep kabul edemiyoruz maalesef. Siparişlerin tutarlı üretilip, doğru sırayla ilerlemesi esas önceliğimiz böyle yoğunluklarda.

Bir duyuru:

Bahsettiğim üzere üretim günlerimiz haftanın üç günü olduğundan, bazı kahvelerin üretimleri bittiğinde sonraki haftaya üretip ileteceğimizi belirtmiştim. Özellikle forum siparişlerinde Natürel Etiyopya çok yoğun bir şekilde gidiyor, kaç parti kavurursak kavuralım cumaya pek kalmıyor. Bu cuma da Etiyopya'yı iki gün önce yeni üretmiş olsak dahi bitti. Bu sebeple Etiyopya içeren siparişler pazartesi günü üretilip sırasıyla gönderimine başlanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Toplu alım deneyim reçete başlığında mesaj yazma yetkim yok, henüz yeni üye olduğum için sanırım. Ben de yaşadığım deneyimi buradan paylaşmak istedim.

Natürel Etiyopya kahvesini bugün ilk kez türk kahvesi olarak denedim ve gerçekten çok beğendim. Tadım notlarını çok net şekilde aldım. Bu kahveyi almış olanlara mutlaka öneriyorum.

Geri