• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

☕Kafein Kültür x Kahve Kulübü Buluşması ve Atölyesi - 26 Mart Pazar

Değerli dostlar hazırlıkların yapılabilmesi için yüz yüze kontenjan tamamıyla kapatılmıştır.

Online katılım devam etmektedir 🤓

Kaçta orada olmak lazım yarın? 13:00-20:00 arası yazıyor ama workshop harici saatlerde kimse olacak mı? Ne olacak tam olarak?

Selamlar,

Son dakika işim çıktığı için üzülerek gelemeyeceğimizi bildiriyorum. Bizim yerimize 2 kişi katılabilir.

Kaçta orada olmak lazım yarın? 13:00-20:00 arası yazıyor ama workshop harici saatlerde kimse olacak mı? Ne olacak tam olarak?
Merhabalar,

Kapı açılış 13.00 itibariyle mekan açılmış ve etkinlik başlamış bulunacak. Etkinlik kapsamında sevilen özellik "özgür zaman" aktif hale gelmiş olacak.

Sohbet ve muhabbet ederken farklı ekipmanları farklı kahvelerle deneyimleyip keyif alacağımız bir "açık barımız" olacak. Açık barda Globarista/Gelbura distribütörlüğünde olan markaların ekipmanlarını gün boyu kahvelerimizle ekipmanları deneyimleyebilir ve deneyimleriniz üzerine sohbet edebileceğiz.

Bunun haricinde 15.30'da atölye gerçekleştirilecek ve soru cevap kısmına geçeceğiz ve atölye sonrasında "özgür zaman" devam edecek.

Arkadaşlar selamlar.

Henüz haberini çok yeni aldığım kötü bir haberi paylaşmam gerekiyor sizlerle. Etkinlik için kullanacağımız eşyaları mekana taşıyıp kapıyı çaldığımızda kapı açılmadığı için mekanın rezervasyonlarıyla ilgilenen arkadaşı aradım. Arkadaş mekanda yangın merdiveni kurallarıyla ilgili bir kondüsyonun uymadığından dolayı mekanın belli bir süredir kapalı tutulduğunu ve bunu bana söylemeyi unuttuğunu söyledi. Bundan dolayı tadilata soktuklarını ve belediyeden izin için kontrole gelecek komisyonun işletmenin tekrar açılması için gerekli izni verdiğinde ancak etkinlik alanını açabileceğini söyledi.

Anlattığım durum sebebiyle üzülerek ve özür dileyerek söylemem gerekiyor yarınki etkinlik iptal edildi. Önümüzdeki hafta rezervasyonla ilgilenen arkadaşla tekrar görüşeceğiz. Gerekli izinler çıkıp işletme ve mekan açıldığı gibi yeni bir tarih alacağız bu etkinlik için. O sebeple kayıt olanların hakkı duruyor olacak. Şubatın ilk ya da ikinci pazarı olabilir gibi duruyor şu an için. Yeni tarih alındığı gibi sizleri bilgilendireceğim. Yeni tarih de tahmini olarak haftaya belli olacaktır sanıyorum.

Tekrardan elimizde olmayan sebep kaynaklı olsa ve çok geç bilgi verildiği için bu durumda olsak da ben yaşanan durum için hepinizden özür dilerim. Anlayışınızı rica ederim.

İyi hafta sonları diliyorum.

Herkese selamlar,

Ocak Ayı Toplu Alım Etkinliği için düzenleyeceğimiz etkinlik, bahsettiğim sebeplerden dolayı iptal olmuştu, katılımcılara gerekli bilgiyi hem forumdan hem mesaj yoluyla bildirmiştik. Yeni gün alınca bildiri geçeceğimi de söylemiştim.

TAG ile görüştüğüm üzere ayın 19'u mekan açık ve uygunmuş.

Etkinlik Detayları:

Tarih: 19 Şubat Pazar
Yer: Tattoom Art Gallery Beyoğlu (Google Haritalarda Tattoom Academy olarak çıkmaktadır)
Adres: Kumbaracı Yokuşu, No: 50, Beyoğlu/İstanbul
Katılım Şartı: Etkinlik kayıt süresince topladığımız kayıt olmuş kişiler katılabilir.

Etkinlik Konsepti:

Kafein Kültür-Kahve Kulübü Buluşması
Açık Kahve Barı
Soru Cevap Atölyesi

Saatler:

Etkinlik Başlangıç: 14:00
Soru Cevap Atölyesi: 15:30-16:30
Etkinlik Bitiş: 18:30

Etkinlikte başlangıçtan bitişe açık kahve barında kahvelerimizi istediğiniz gibi demleyip, deneyimleyebilirsiniz. Bar detayları etkinlik konusundaki ilk mesajda bulunmaktadır. Sorusu olanlar o konudaki ilk mesajı referans alabilirler.

Görüşmek üzere!

Hakan İşlek, #10122 online katılıyorum

Kampanyanın son günü sipariş vermiştim. Geç kalmadım sanırım.
Kontenjanda açılan yer olmuştu sanırım. @Daunterm ile konuşup son durumu öğrenip bildiririz, kalan kontenjan var ise katılabilirsiniz. :)

Arkadaşlar merhabalar,

Öncelikle tekrardan herkese geçmiş olsun diliyorum. Zor bir dönemden geçtiğimiz için @orkunustel ile konuşup bu etkinliği ileri bir tarihe erteleme imkanı olup olmadığını sorduk. Kendisiyle Mart ayının daha uygun olabileceği kanaatine vardık. Sizlerde uygun görürseniz bu ortamda böyle bir etkinliğin çok uygun olmayacağı düşüncesindeyiz. Mart ayının zamanı belli olunca buradan sizlere tekrar paylaşım yapacağız.

Herkes uygun görür abi. Böyle bir zamanda her şeyi iptal edin.

• Like
Tepkiler: HAZ
Ben yurtdışında olacağım tek kişilik katılım belirtmiştim, katılmayacağım.

Arkadaşlar merhabalar,

Öncelikle tekrardan herkese geçmiş olsun diliyorum. Zor bir dönemden geçtiğimiz için @orkunustel ile konuşup bu etkinliği ileri bir tarihe erteleme imkanı olup olmadığını sorduk. Kendisiyle Mart ayının daha uygun olabileceği kanaatine vardık. Sizlerde uygun görürseniz bu ortamda böyle bir etkinliğin çok uygun olmayacağı düşüncesindeyiz. Mart ayının zamanı belli olunca buradan sizlere tekrar paylaşım yapacağız.
Arkadaşlar, ülkemizin geçirdiği sert ve çok üzücü bir dönemden geçmesi sebebiyle Mart ayına erteleyeceğimizi bildirmişti etkinliği haftalar öncesinden arkadaşımız @kahveanalisti .

Bazı arkadaşlarımızın gözünden kaçmış bu bildiri sanıyorum, etkinlik olmayacak mı gibi telefon aracılığı ile bildiriler almaya başladık. Kayıt olanlardan ricam lütfen forumda bu konuyu takipte kalın. Zira tek tek özel mesaj yoluyla veya arama yoluyla tekrar tekrar bildiri yapmak oldukça zor hak verirsiniz ki.

İyi pazarlar diliyorum herkese.

Herkese selamlar,

Ocak Ayı Toplu Alım Etkinliği için düzenleyeceğimiz etkinlik, bahsettiğim sebeplerden dolayı iptal olmuştu, katılımcılara gerekli bilgiyi hem forumdan hem mesaj yoluyla bildirmiştik. Yeni gün alınca bildiri geçeceğimi de söylemiştim.

TAG ile görüştüğüm üzere ayın 19'u mekan açık ve uygunmuş.

Etkinlik Detayları:

Tarih: 19 Şubat Pazar
Yer: Tattoom Art Gallery Beyoğlu (Google Haritalarda Tattoom Academy olarak çıkmaktadır)
Katılım Şartı: Etkinlik kayıt süresince topladığımız kayıt olmuş kişiler katılabilir.

Etkinlik Konsepti:

Açık Kahve Barı
Soru Cevap Atölyesi

Saatler:

Etkinlikte başlangıçtan bitişe açık kahve barında kahvelerimizi istediğiniz gibi demleyip, deneyimleyebilirsiniz. Bar detayları etkinlik konusundaki ilk mesajda bulunmaktadır. Sorusu olanlar o konudaki ilk mesajı referans alabilirler.

Görüşmek üzere!
Arkadaşlar merhabalar,

Arkadaşlar herkese selamlar.

Ülkemizin, yurttaşlarımızın geçirdiği korkunç tecrübeler sebebiyle etkinliği erteleme durumumuzu bildirmiştik. Son Yayınladığım etkinlik detayları geçerli olmak üzere etkinlik için mekan rezervasyonumuzu 26 Mart günü olacak şekilde aldık. Umuyoruz moralleri tazeleyeceğimiz, keyifli bir deneyim öğrenme ve forumdaşlar arası sosyalleşme etkinliği olacak.

Son kayıt durumuna göre gelemeyecek kişiler bildirirse ek kontenjan açabiliriz.

Etkinlik detayları:

Tarih: 26 Mart Pazar

Etkinlik Konsepti:

Açık Kahve Barı
Soru Cevap Atölyesi

Saatler:

Arkadaşlar herkese selamlar.

Ülkemizin, yurttaşlarımızın geçirdiği korkunç tecrübeler sebebiyle etkinliği erteleme durumumuzu bildirmiştik. Son Yayınladığım etkinlik detayları geçerli olmak üzere etkinlik için mekan rezervasyonumuzu 26 Mart günü olacak şekilde aldık. Umuyoruz moralleri tazeleyeceğimiz, keyifli bir deneyim öğrenme ve forumdaşlar arası sosyalleşme etkinliği olacak.

Son kayıt durumuna göre gelemeyecek kişiler bildirirse ek kontenjan açabiliriz.

Etkinlik detayları:

Tarih: 26 Mart Pazar

Etkinlik Konsepti:

Açık Kahve Barı
Soru Cevap Atölyesi

Saatler:

Selamlar herkese!

Buluşma tarihimiz yaklaşıyor arkadaşlar. Ufak bir hatırlatma da buradan geçmek istedik. :)
Arkadaşımız Ergin özelden de bir çoğunuza ulaştı, teyitleri aldı ancak ulaşamadığımız bir kaç arkadaşımız oldu. Onların da buradan dikkatini rica ederim son hatırlatma için.

Etkinlikte görüşmek üzere!

Ben gelebilir miyim?

Geri