• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

İzmir'den herkese selam

Zulida

Yeni Üye
İsim
Anvar
Daha fazla  
İsim
Anvar
Merhabalar öğrenciliğim süresince 2.5 sene baristalık yaptım. Ama sadece para kazanmak için değil kahveyi sevdiğimden ve yeni şeylere meraklı olduğumdan. Şimdi ayrı bir yerde grafikerlik yapıyorum ve zaman zaman cafe ortamını özlüyorum. Evde hala kahve demliyorum tabi ama büyük bir makinede kahve yapmayı özlemedim değil. :cry:Ayrıca burayı tanımamı sağlayan ve kahve konusunda birçok şey öğrendiğim Uğur'a ( mvscoffee ) teşekkür eder herkese selam ederim.
 
Hoş geldiniz.
 
Hoş geldiniz
 
Geri
Üst