• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

İzmir Kahve Arkadaşlığı

Man Of The Brew

Yeni Üye
Konum
Karşıyaka
Daha fazla  
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
Chemex - V 60 - Delterpress - Syphon - Mokapot - Bakır cezve - french press -
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Karşıyaka
İzmir'li arkadaşlara selam.Ben Ali Rıza Düzgün Karşıyaka'da yaşıyorum.Umarım burada tanışıp,kaynaşıp,toplanıp il içinde etkinlikler yapabiliriz. 🎭
 
Son düzenleme:
İzmir'in Bayraklı ilçesinden merhaba diyorum 🙋‍♂️ Espresso ve filtre kahve içiyorum, bilgi paylaşımı, çekirdek paylaşımı ve nice güzel etkinliklere temennisiyle.. :)
 
Bu arada instagram sayfası açtım sahildekahve isminde izmirdeki arkadaşları bekliyorum sayfaya
 
Hocalarım malum havalar ısındı demiyorum. Havalar yanıyor yokmu bir ortak program hazırlayıp sahil kenarı etkinliğimiz. #denizdekahve :D
 
Geri
Üst