• Nisan Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Nisan ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Preon Coffee Roastery olarak seçildi. Bu konudan Nisan ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

İstanbuldan selamlar

knomulo

Yeni Üye
İsim
veXFw75ep7fgYw1Wtalz
Daha fazla  
İsim
veXFw75ep7fgYw1Wtalz
Espresso Makinesi
Gaggia New Classic
Değirmen
Wilfa Svart Aroma, Eureka Mignon
Ekipmanlar
V60, Aeropress, Cafflano Kompact
Merhaba. Yaklaşık 2 senedir nitelikli kahve içiyordum ama pandemi sayesinde evde 3. dalga demleme tekniklerine iyice sardım. Şimdi de amatörce sorularımla sizleri darlamak için aranıza katıldım.

Tanışmamızı ucuz ekipman keşfiyle pekiştirmek istiyorum. Şu sitede Cafflano Kompact döviz kurundan etkilenmemiş görünüyor. Hala 280 küsür lira. Aeropress'ten daha fazla hareketli parçası olmasına rağmen aşırı şirin bulduğum bir alet.
 

Talha DİNÇER

İyi Bilinen Üye
Konum
İstanbul
Merhaba. eğer yeniyseniz ben size Delter press'i öneririm. Kesinlikle çoğu kusuru yok edip oldukça temiz içimli bir kahve sunuyor. Ayrıca oldukça portatif olduğundan seyahatlerinizde, hatta işe giderken bile yanınızda götürebilirsiniz. Fiyatı 295 TL'ydi sanırım
 

HaLiL

İyi Bilinen Üye
Konum
Gaziantep
İsim
İbrahim Halil
Daha fazla  
İsim
İbrahim Halil
Espresso Makinesi
Cafelat Robot
Değirmen
C40+RedClix👎🏻, 1Zpresso K-Plus👍🏻, Sözen♾
Ekipmanlar
Clever Dripper, Kalita 155, V60(plastik+İmmersion), Delter Press, Espro, Stagg Ekg
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Gaziantep
Hoş geldiniz.
 
Üst