• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

İş ilanı

mvscoffee

Üye
Konum
İzmir
İsim
Uğur Tunçer
Daha fazla  
İsim
Uğur Tunçer
Espresso Makinesi
Cafflano Kompresso
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Kalita, Aeropress, Indian Woodneck, Syphon, French Press,Decanter v60
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Buca
Twitter
mvscoffee
Arkadaşlar İzmir içinde Barista olan arkadaşlara iki güzel iş imkanım var biri daha kesin değil ama
Buca da yaşayan arkadaşlar için self servis take a way konseptli bir kahve dükkanı personel alımı yapmaktadır (Boost Coffee) iletişim için 05378566860 Özcan Şimşek ismimi söyleyerek görüşme yapabilirsiniz.

Diğeri ise daha kesin değil ama ışıkkent sanayi sitesinde bir kahve firması showroomuna personel alımı yapılacak buca dan gelicek arkadaşlar 277 ile gelebilir diğer taraflardan gelicek arkadaşlar Bornova metrodan 505-267 ile işe git gel yapabilir departman değişimi olucağı için alım gerçekleşecek bu iş ilanı için benimle iletişime geçebilirsiniz ilerleyen zamanlarda tam bilgiyi paylaşırım
 
Geri
Üst