• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

İki öğrenci arkadaşımıza Klt saklama kabı hediyesi :)

Ceren Aksu

Üye
Daha fazla  
Değirmen
Comandante C40
Ekipmanlar
Hiroia Jimmy, Fellow Stagg Ekg, Origami Dripper, Delter Press, V60 Kasuya Dripper, V60 Dripper, Aeropress
Merhaba,
Elimde çok temiz durumda iki adet orta boy Klt saklama kabı mevcut. Kullanmadığımı farkettim, zaten eş zamanlı olarak evde en fazla 2 paket kahve bulundurduğumdan Klt’ye aktarmaya üşeniyorum 😅
İki öğrenci arkadaşıma çam sakızı çoban armağanı olarak hediye etmek istiyorum. İstanbul - Küçükyalı veya yakınlarından alabilirseniz kolayıma gelir açıkçası.
Gerçekten öğrenci olan arkadaşlarım yazabilirse beni de mutlu etmiş olursunuz 🤗

Güzel günler herkese.

Mrb ben adanadayım . tarih bölümünde öğrenciyim. Bana gönderebilir misiniz.
Merhaba, İstanbul içi elden teslim etmek önceliğim açıkçası. Ne kadar sağlam olduğu söylense de kırılabilir eşya taşımacılığı konusunda kargo firmalarına hiç güvenim yok, konuyla ilgili daha önce başıma bir aksilik geldi. İstanbul’da elden teslim edebilirsem benim için de çok daha pratik olur.

Son düzenleme:
belki de doktora öğrencisi felandır :unsure:

Yok hayır kimseyi zan altında bırakmak için yazmıyorum, sadece denk geldim ve sormak istedim beyefendiye / hanımefendiye. Tamamen benzerlik veya tesadüftür belki.

Benim öğrenci dememin sebebi şu, hepimiz öğrenci olduk ve o lise - üniversite dönemlerinde birçoğumuz gerçekten kısıtlı bütçelerle bir şeylere imkan oluşturmaya çalıştık. Ben de genç bir iki arkadaşımıza çok çok ufak, hatta lafı bile olmayacak bir destek vermek istedim. Hobiler de paylaştıkça güzelleşiyor, anlamlanıyor benim için çünkü. 💙 Hatta hepimiz için öyledir eminim.

Kendisinin öğrenciliği devam da ediyor olabilir tabi ki söylendiği gibi doktora vs, ama öğrenciden kastımın farklı olduğunu ifade etmeye çalıştım ☺

Evet üniversitede 3. sınıf öğrencisiyim, hatta isterseniz öğrenci kartını da mesajla gönderebilirim:D

Evet üniversitede 3. sınıf öğrencisiyim, hatta isterseniz öğrenci kartını da mesajla gönderebilirim:D
Birini size elden teslim ediyorum o halde 🤗 Zamanlamayı ayarlamak için size özelden yazacağım.

Diğerini de lise öğrencisi olan @AlimDemircan isimli arkadaşımıza göndereceğim cumartesi günü.

Son düzenleme:
Merhaba,
Elimde çok temiz durumda iki adet orta boy Klt saklama kabı mevcut. Kullanmadığımı farkettim, zaten eş zamanlı olarak evde en fazla 2 paket kahve bulundurduğumdan Klt’ye aktarmaya üşeniyorum 😅
İki öğrenci arkadaşıma çam sakızı çoban armağanı olarak hediye etmek istiyorum. İstanbul - Küçükyalı veya yakınlarından alabilirseniz kolayıma gelir açıkçası.
Gerçekten öğrenci olan arkadaşlarım yazabilirse beni de mutlu etmiş olursunuz 🤗

Güzel günler herkese.
Hocam lise 1 öğrencisiyim eğer arkadaşlarımız almadıysa bende talibim

@morclumsy arkadaşımıza biraz önce teslim ettim klt’yi 🤗 Kendisi çok tatlı bir jest yaparak bana sevdiği bir kitabı hediye etti ve acaip mutlu oldum, çok teşekkür ediyorum kendisine buradan tekrar 🥰

Geri