• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı gelmesi ile birlikte logomuzu değiştirdik ve Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenecek firmadan Eylül ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Eylül ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

iFinca Uygulaması

orkunustel

İyi Bilinen Üye
Konum
İstanbul
İsim
Orkun Üstel
Daha fazla  
İsim
Orkun Üstel
Espresso Makinesi
La Marzocco Mini, Linea Classic, Linea PB, Strada EP, Modbar, Mavam, Steam
Değirmen
Mazzer Robur, Kony, Victoria Arduino Mythos 1, Anfim Scody 2, Mahlkönig EK43, K30, Peak, Comandante
Ekipmanlar
V60, Kalita, Clever, Acaia Tartı, Comandante Değirmen, Bonavita Kettle
Herkese selamlar,

Yarın kahve üreticisi Jose Posada ile yapacağım canlı yayın için gelen sorulardan biri, bende bu uygulamayı ve siteyi sizlerin de ilgisini çekeceği için paylaşma isteği yarattı.

iFinca global olarak son kullanıcı, kahve dükkanı, barista, kavurucu, ihracatçı/ithalatçı, kooperatif, işlem istasyonu arası iletişim birlikteliği sağlayan, kahvede öncelikli tarım olarak şeffaflık sağlayan bir uygulama. Şu an uygulama bazında kayıt olma sorunu olsa da (sorunu bildireceğim) sorun halledildiği zaman uygulama ilginizi çekebilir diye düşündüm. Sitede de uygulamayı açıklayan, yaptıkları işleri yazdıkları bölümler de var. Ayrıca uygulama 2019 SCA En İyi Teknoloji Ürünü seçilmiş. SCA Best New Product 2019 iFinca
 
Son düzenleme:
Üst