• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Hurdalık

Her şeyin plastiği lazım, origami plastik gelse yok satar ya da kalita. Plastik işlemek seramik ve cama göre daha kolay bence, kalıp al enjeksiyona sok mis.
Bir an aeropressin seramik olduğunu düşündüm. Kabus gibi. Canım aeropressim iyi ki plastik yoksa çoktan patlamıştı 😄

Eğer bütün dripper lar plastik olsaydı kapitalizm nasıl kazanacaktı 😎 biraz daha geniş bakalım olaya ve alalım kıralım ekonomiye can verelim 😅 gerçi bu gidişle bizde can kalmayacak vere vere 😏

İşten geri kalan zamaımda bir proje üstünde hobi olarak çalışıyorum, kahve ekstasyonu için elektronik bir ekipman. Deneylerim başarılı olursa burada paylaşacağım lilydrip e gerek kalmayabilir :)

9E179051-7E87-49DB-993C-2B9853BF6992.jpeg

Gitti güzelim server 🥲 ilk göz ağrımdı.

Teşekkürler tavsiye için, sanırım şu anda Kahve Sürahisi Borosilikat Cam Coffee Server 600 ml https://www.amazon.com.tr/dp/B07ZB8...t_i_NXV3BAXMDMSR4XMS9VHW?_encoding=UTF8&psc=1 alıcam, geçenlerde 80 TL ye kadar düşmüştü ama o zaman ihtiyacım yoktu.
Yani neden bunu değilde öbürünü seçiyorum dersek, plastik kısımlar belli bir koruma sağlıyor bence çünkü en çok sapının kırıldığını görüyorum bunların herhangi bir şekilde cam olduğundan.
Birde üstündeki litre işaretleri benim için çok önemli genelde sadece kahve değiş çay karışımları da yapıyorum çünkü

Geri