• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Honduras kahve tavsiyesi var mı?

Fatmanur26

Yeni Üye
İsim
Fatmanur26
Daha fazla  
İsim
Fatmanur26
Arkadaşlar merhaba Honduras kahve için hangi markayı tercih ediyorsunuz tavsiyeleriniz neler bu konuda

Honduras olarak aklımda kalan Finca Beatrice oldu. Belirgin karamel tadı ve çikolata kokusu ile çok hoşuma gitmişti. Belki size de hitap eder..

Ben alamadım kartım da para yoktu yetişemedim ama çoğunlukla begenilmemiş galiba orasi

CleanCup'ın Honduras Finca la Rivera'sı @Cihan ile bizim beğendiğimiz çekirdeklerden.

Son düzenleme:
A Roasting Lab in Hondurasini denemedim ancak kavurum profilleri hiç fena değil, örneğin Etiyopya Edido larından cok keyf aldım... Honduraslardan biri için ben de önümüzdeki günlerde alım yapmayı düşünüyorum...

Geri