• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Himmet Edin Erenler

M

mmm

Guest
Selamlar,

Tesadüfen denk gelip, gelişi güzel gezindiğim forumun nitelikli bir yer olduğuna kanaat getirip üye olan, baristalığı bırakın kahve kültürü bile sınırlı olan, sıradan bir vatandaşım. Muhtemelen forumdaki varlığım kimsenin dikkatini çekmeyecektir, zira sadece foruma yeni katılan biri değil, aynı zamanda kahvenin tadını da yeni alan biri olarak pek yazma niyetim yok.

"İyi de, o zaman ne işin var forumda?" diyen olmayacağı için bu soruyu sorma vazifesini üstleniyorum. Kendime cevabım ise şudur: "İyi de, kahveye yeni ilgi duyduk diye, baristalığımız, kültürümüz yok diye, işin uzmanlarından istifade etmeyelim mi yani?". El cevap: "Et tabi, kim tutar seni. Kim bilir gün gelir, sözünü unutup, demlediğin, içtiğin kahvelerle ilgili yorum da yaparsın".

İşte, sayın forum üyeleri, değerli insanlar! Gün gelir, kafama takılan bir şey olur, sorarım onu sizlere. Ayıplamayın, saçma da olsa söylediklerim himmet edin olur mu? :)

Sıradan insanım dedim. Bir ismim var tabi: Mustafa Sacid,

Uzun zamandır doktorayla cebelleşip duruyorum. Ama az kaldı, bu sene bitireceğim inşallah, sizin gıyabınızda kendime söz veriyorum.

Mesleğime gelince: sıradan bir akademisyenim. Kendimi bildim bileli sıradandım zaten, bundan da büyük mutluluk duyuyorum.

Benim yorumlamam bu kadar, kalın sağlıcakla...
 
Hoş geldiniz :) ben de sıradan bir ev baristasıyım :)

Doktora bitince keyifle eşlik edersiniz, doktora sırasında da keyifli kahve içmek isterseniz, yazın lütfen:)
 
  • Like
Tepkiler: mmm
Hoş geldiniz hepimiz aynı yollardan geçtik :)
 
  • Like
Tepkiler: mmm
hoş geldiniz. ben de 3 ay önce başladım kahve hobime. burayı keşfetmem belki de 3 yıllık deneyim kazandırdı. buradan öğreneceğiniz çok şey var. sizden öğreneceğimiz çok şey var.
 
Hoş geldiniz.
 
  • Like
Tepkiler: mmm
Güzel ev sahipliğiniz ve dilekleriniz için çok teşekkürler.

Doktora süresince bütün vaktim kütüphanede geçiyor. En çok ihtiyaç duyduğum şeylerden biri de kahve oluyor. Bu yüzden site ilaç oldu bana.

@1healthpoint şu ana kadar ne aradıysam buldum. Hatta bugün termoslarla ilgili bir başlık var mı diye baktım, çok da istifade ettiğim bir başlık buldum.

Yani şu ana kadar ihtiyacım olan her şeyi sundu bu site bana.

herkesin eline ve zihnine sağlık
 
Hoş geldiniz :) ben de sıradan bir ev baristasıyım :)

Doktora bitince keyifle eşlik edersiniz, doktora sırasında da keyifli kahve içmek isterseniz, yazın lütfen:)
Şimdiye kadar üyelerde gördüğüm tavır, elden geldiğince yardımcı olma yönünde. Beni cesaretlendiriyor bu.

Hala ekipmanları tamamlayamadım.Onları bir tamamlayayım, çok başınızı ağrıtırım. Sonra şikayetçi olursunuz benden, demedi demeyin 😀😀
 
Geri
Üst