• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Herkese selam

utkukaya

Aktif Üye
İsim
Utku Kaya
Daha fazla  
İsim
Utku Kaya
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
Aeropress, V60
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Avcılar
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beylikdüzü
Buralarda henüz yeniyim ama kahveseverlerin buluştuğu bir ortamda kaynaşmak çok da zor olmayacaktır sanırım... Herkese merhabalar...

HaLiL

İyi Bilinen Üye
İsim
İbrahim Halil
Daha fazla  
İsim
İbrahim Halil
Değirmen
C40
Ekipmanlar
Kalita 155, Delter Press, V60, Espro, Stagg Ekg
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Gaziantep
Merhabalar, hoş geldiniz.

pharmD

Üye
İsim
Burak
Daha fazla  
İsim
Burak
Merhabalar herkese,ben de yeni katıldım.Değirmen olarak giriş seviyesi ne tavsiye edersiniz?Takıldım konuya baya kahve içemiyorum.Arzum beangourmet,hario smart g veya pro(hariodaki sallanma olayı yüzünden beangourmet daha iyi gibi geliyor,sanırım böyle bişey var) veya baratza encore veya molent g50 hangileri daha mantıklı olur öğütüm kalitesi açısından?
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim vallahi.

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Merhabalar herkese,ben de yeni katıldım.Değirmen olarak giriş seviyesi ne tavsiye edersiniz?Takıldım konuya baya kahve içemiyorum.Arzum beangourmet,hario smart g veya pro(hariodaki sallanma olayı yüzünden beangourmet daha iyi gibi geliyor,sanırım böyle bişey var) veya baratza encore veya molent g50 hangileri daha mantıklı olur öğütüm kalitesi açısından?

hoşgeldiniZ el değirmenleri altında pekçok değirmen mevcut orada sormanız daha iyi olabilir

ertugrulk

Aktif Üye
İsim
Ertuğrul Koçlar
Daha fazla  
İsim
Ertuğrul Koçlar
Değirmen
Comandante c40 Nitro Blade, Baratza Encore
Ekipmanlar
Hario V60 02, French Press, Delter Press, Kalita Wave 185, Chemex 3 Cup, Konchero Isı Ayarlı Kettle
Merhaba, hoş geldiniz. Comandante c40 Nitro Blade ve Baratza Encore kullanıyorum. Aklınızdaki soruları sorarsanız memnuniyetle size bilgi veririm. Ayrıca ilginizi çekerse Youtube kanalıma da beklerim. https://tek.link/NfxB