• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Herkese Merhaba

argural

Üye
İsim
Ahmet Rasim Güral
Daha fazla  
İsim
Ahmet Rasim Güral
Espresso Makinesi
Beko 2170 (Gaggia Evolution)
Değirmen
Eureka Zenith 65 HS Doser, Hario Mini Mill, Sözen El Değirmeni
Ekipmanlar
Aeropress, Hario V60, Hario Woodneck Drip, Pedrini Moka Pot, Bodum French Press, Motta Leveler, Motta Termometre
Twitter
argural
Merhabalar,

İsmim Ahmet Rasim Güral, İstanbul'da yaşıyorum. 37 yaşındayım.
Yaklaşık 9 yıldır eski forumlar üzerinden (aktif olarak çok paylaşımda bulunmasam da) takipteyim.

Özellikle son yıllarda çok fazla takip edilecek ciddi paylaşımlar ve yeni konular konuşulmadığını, hemen hemen hep aynı konular üzerinde tartışıldığını ve
yıllar boyu emek verip paylaşım yapan, deneyimlerini aktaran ve hepimize yardımcı olan güzel insanların da elini ayağını çektiğini üzülerek görmekteydim.

Kahve Kulübü gibi yeni bir oluşumu ve bu güzel insanları tekrar bir arada ve paylaşım halinde görmek beni de epey heyecanlandırdı.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık diyorum.

Hoşgeldiniz birlikte daha detaylı konuşulmayan konuları tartışacağız. Umarım sürekli bize fikir ve bilgilerinizi paylaşırsınız.

Hoşgeldiniz (y)

Geri