• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Herkese merhaba!

wardruna.

Yeni Üye
Konum
Ankara
İsim
Can Sezer
Daha fazla  
İsim
Can Sezer
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Hayır
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Herkese merhaba! Ben Can. Ankara’dayım. Kahve dünyasına yeni giriş yaptım. Uzun uzun anlatacak ekipmanlarım maalesef yok. Bir french press’im mevcut, bununla çeşitli kahveleri deniyorum birkaç haftadır. Guatemala, Colombia, El Salvador, Kenya Nieri, Etiyopya denedim. Kenya ve El Salvador’u oldukça beğendim.
Yeni kahveleri ve ekipmanları denemeyi dört gözle bekliyorum. Memnun oldum.
 

PortatifBarista

İyi Bilinen Üye
Konum
Eskişehir-Ankara
İsim
Burak ATA
Daha fazla  
İsim
Burak ATA
Değirmen
Comandante C40 Nitro Blade Hand Grinder
Ekipmanlar
Konchero Gooseneck Kettle, Hario V60 Dripper, Hario İmmersion Dripper, Kaliteo Dripper, Kaan Hassas Tartı, Act Refraktometre
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Eskişehir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Tepebaşı (Eskişehir)
Merhaba Can Bey hoşgeldiniz. Kahveyle başlamış olduğunuz yolculukta aklınıza takılan tüm soruları sitemizde aratabilir ya da bizlere sorabilirsiniz. Dilimizin döndüğünde yardım etmekten kıvanç duyarız.
 
Üst