• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile William's Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı ve Instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın.

Haziran Ayı Toplu Kahve Alımı ve Tadımı Etkinliği (Anket)

mvscoffee

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
Uğur Tunçer
Daha fazla  
İsim
Uğur Tunçer
Espresso Makinesi
Cafflano Kompresso
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Kalita, Aeropress, Indian Woodneck, Syphon, French Press,Decanter v60
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Buca
Twitter
mvscoffee
Arkadaşlar selam. Biraz geçe bıraktık ama sebebi valla iyi bir amaç uğrunaydı. Alım ekibinden diğer arkadaşlar kazanan firma ile hızlı bir iletişime geçtiler ve güzel haberleri aldık. Ben de şimdi eve vardım ve önce kazanını açıklıyacağız.Sonrasında alım ekibinden @mtgg arkadaşımız kod, koşullar, bilgilendirmeler vs. paylaşılcaktır.

HAZİRAN AYI KAHVE KULÜBÜ TOPLU KAHVE ALIMI VE TADIMI ETKİNLİĞİ KAZANANI NULL COFFEE....
Ekran Resmi 2021-05-31 21.51.35.png

Merhaba arkadaşlar,

Bu ayın kazananı Null Coffee büyük bir farkla ankette birinci geldi ve biz bu farkın kapanmayacağını tahmin ederek Null Coffee ile görüşmelerimize hafta sonu başlamıştık. Yaptığımız görüşmelerde belirlenecek olan indirim kodu üzerinden tüm kahvelerde %25 indirim ve 1kg lık tek siparişlerde de %35 indirim yapılacaktır ve 1kg lık siparişler 1kg lık paketler içerisinde tek paket olarak gönderilecektir.

• İndirim Kodu: kahvekulübü21
  • Haziran Ayı alımı 1 Haziran 00.00 – 30 Haziran 23.59 tarihleri arasında devam edecektir.
  • 150 TL ve üzerindeki alışverişlerde kargo ücretsiz olacaktır. 150 TL altındaki alışverişlerde 15TL kargo ücreti yansıyacaktır.
  • Pandemi dolayısıyla kısıtlı ekip ile çalışılacaktır. Bu bağlamda siparişler ve diğer konular ile alakalı tüm sorular sadece mail yoluyla cevaplanacaktır. İnstagram, forum üzerinden ve telefon ile gönderilen sorulara oluşacak yoğunluk dolayısıyla cevap verilemeyecektir. (Bu noktada anlayışlı olmanızı alım ekibi olarak özellikle rica ediyoruz.)
  • Alım boyunca hatalar ve eksiklikler olabilir. Tüm hata kaynaklı durumlar telafi edilecektir. Endişe etmeyiniz.
  • Atölyeden teslim alma seçeneği seçen arkadaşlarımızın atölyeye gitmeden önce onay epostasını almayı beklemeli ve atölyeden almak için siparişin hazır olduğunu bildiren onay maili geldikten sonra atölyeye gidilmelidir. (Bu noktada atölyeden alacak arkadaşlarımızın eli boş dönmemesi için önem taşımaktadır.
  • Bazı kahvelerde stok sorunu olduğu için (worka ve Walichu Wachu 20’şer kg ve El penon dan 30 kg stok var) stok bittiğinde satışa kapatılacaktır.
  • Toplu alım siparişlerinde Null coffee’nin standart şekilde yaptığı karton kutu ve ipli paketler operasyonu geciktirmemesi açısından yapılmayacaktır.
  • Kargoya verilme süresi kahve kulübünden gelen sipariş yoğunluğu ve diğer rutin siparişlere göre şekilleneceğinden makul bekleme süreleri oluşabilir. Siparişiniz çıktığında sisteme kaydettiğiniz telefona kargo takip numarası sms olarak iletilecektir. Eposta adresinize ise e-faturanız gönderilecektir.
  • Son olarak özel istekler yoğunluktan dolayı maalesef yanıtlanamayacaktır.
Biz elimizden geldiğince aralıklarla bilgilendirmeleri yapıyor olacağız. Herhangi aklınıza takılan soruları, görüşleri @mvscoffee , @coffeebean , @Kahveciningalaksirehberi ve benimle özel mesaj yoluyla paylaşırsanız seve seve elimizden geldiğince yardımcı olacağız.

Umarız sorunsuz bir şekilde bu ay ki alımımızı da tamamlarız.

Herkese mutlu, huzurlu, saygılı, seviyeli alımlar diliyoruz.

Bize olan anlayışından ve içten yaklaşımından dolayı @CihanBaspinar ' a çok teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Arkadaşlar konu yorumlara açılmıştır.

darkspace

İyi Bilinen Üye
İsim
Berkay
Daha fazla  
İsim
Berkay
İlk yorumu yazmak istedim sadece. Umarım güzel bir alım olur 😁
Edit: yazamadım, @koroglu daha erken davrandı 😁

Aydogan

İyi Bilinen Üye
İsim
Hüseyin Aydoğan Bahçeci
Daha fazla  
İsim
Hüseyin Aydoğan Bahçeci
Espresso Makinesi
Lelit Mara X
Değirmen
Comandante, Niche Zero
Ekipmanlar
Hario Bakır V60, ARC Tartı, Konçhero Kettle, Soy Cezve, Rekrow Ocak.
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Benim oyum da CoffeeNuts'a. 🖐️

HaLiL

İyi Bilinen Üye
İsim
İbrahim Halil
Daha fazla  
İsim
İbrahim Halil
Espresso Makinesi
Cafelat Robot
Değirmen
C40+RedClix👎🏻, 1Zpresso K-Plus👍🏻, Sözen♾
Ekipmanlar
Kalita 155, V60(plastik+İmmersion), Delter Press, Espro, Stagg Ekg
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Gaziantep
“Coffeenutz ve kahvefabrikası” yorumlara göre oy kullanacağım.

bllyldz9

İyi Bilinen Üye
İsim
Bilal
Daha fazla  
İsim
Bilal
Değirmen
comandante c40
Ekipmanlar
v60, chemex, kalita, melodrip, lilydrip, cezve
Evet
# NULL eylüle kadar yok diye hatırlıyorum, eğer hala öyleyse ankette seçeneklerden çıkartılabilir, görüp de oy verenlerin oyları boşa gitmesin.. @mvscoffee
# geçen aydan sonra haziranda Williams düşünmüştüm fakat Coffeenutz sağlam bir çıkış yaptı.. yine iki kavurucu arasında kaldım..
# oy kullanmak için ay sonunu bekleyeyim en iyisi..

portakalhalil

Aktif Üye
İsim
Halil
Daha fazla  
İsim
Halil
Değirmen
Timemore Chestnut Slim Plus, Hario Mini Mill Plus
Ekipmanlar
Moka Pot, French Press, Hario V60 02 Plastic and Seramic ,Timemore Crystal Eye 02 Cam, Proskit Air Pump
CoffeeNutz yeni "Garanti Kartı" uygulamasıyla bana güven verdi, bence onlar da kavrumlarına ve kahvelerine güvendiği için bu uygulamaya geçmiştir diye düşünüyorum. Müşteri memnuniyeti de (+) olarak verebilirim.

nuclearmoonrise

İyi Bilinen Üye
# NULL eylüle kadar yok diye hatırlıyorum, eğer hala öyleyse ankette seçeneklerden çıkartılabilir, görüp de oy verenlerin oyları boşa gitmesin.. @mvscoffee
# geçen aydan sonra haziranda Williams düşünmüştüm fakat Coffeenutz sağlam bir çıkış yaptı.. yine iki kavurucu arasında kaldım..
# oy kullanmak için ay sonunu bekleyeyim en iyisi..
Geçen ay "eylüle kadar yok" dediği mesajını silmiş. Yani tekrar katılmaya karar verdiler büyük ihtimal.