• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Haziran Ayı Toplu Kahve Alımı ve Tadımı (Sonuç)

mvscoffee

Üye
İsim
Uğur Tunçer
Daha fazla  
İsim
Uğur Tunçer
Espresso Makinesi
Cafflano Kompresso
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Kalita, Aeropress, Indian Woodneck, Syphon, French Press,Decanter v60
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Buca
Twitter
mvscoffee
Arkadaşlar herkese hayırlı pazarlar. Bildiğiniz üzere Haziran ayı toplu alımını ben, @coffeebean ve @mtgg üstlendik. Kah güldük, kah tartıştık. Bazen neler oluyor bu hayatta dedik ve beklenen gün geldi.

www.zumrutkaraca.com adresinde KAHVE KULUBU olarak bir sekme aktif hale geldi. Perşembe günü 23:59 da linkler in-aktif hale gelicektir arkadaşlar.
Vermiş olduğunuz siparişler, Perşembe günü toplu bir şekilde faturalandırılıp, Cuma günü kavrulmaya başlıyacak. Farklı kavrum tarihli kahveler ellerimize ulaşmasın diye operasyonu böyle yürütmeyi tercih ettik.
İndirimli fiyatlara erişim sağlamak için Siteye üye olmanız gerekmektedir.

Paket içerikleri aşağıda yer almaktadır;
3x150g
5x150g
3x250g
olarak tanımlandı.
Buna ek olarak 3x250glık paket içerisine isteyen 4 yada 5 kahve ekleyebilecek. Zümrüt bey alımda bizim için ekstra bi indirim sağlayan bir güzellik sundu.

Toplu alımda emeği geçen her arkadaşımıza teşekkür ederiz. Burada yorumlarda yapıcı yorumlarıyla bizlere destek olan, özel mesaj yolu ile nacizane eleştirileri ile pozitif bakış açıları ile bizlere destek olan herkese teşekkür ederiz.
Herkese bol kahveli, bol sohbetli temiz fincanlar eşliğinde yaz keyfi dileriz. İyi Haftalar şimdiden

Edit: Alım yapan arkadaşlara bir sonraki alımları için %15 indirim mail hesaplarına iletilecektir. Bilginize
Haziran ayı toplu alımı desteği için;
@zumrutkaraca ya Kahve Kulubü olarak teşekkür ederiz :)

zümrüt.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Tartışmasız, güzel keyifli bol bol tadım notlarını paylaştığımız bir alım olur umarım.

Güzel bir alım olması dileğiyle..

İlk alımım olacak şimdiden emeğinize sağlık 🙂

Teşekkürler emeğine sağlık

Elinize sağlık arkadaşlar, oyumu kullandım :)

Çok teşekkür ederim. 🤗🙏🧿

Oyumu Yeni Kahvelerin Geleceğini Duyunca Coffe Department'e Kullandım :) Umarım güzel bir alım olur.

Ellerinize sağlık. Paylaşmak, öğrenmek ve keyifli bir fincan, tek derdimiz bu :)

İlgiye ve emeğe teşekkürler. Herkese şimdiden afiyet olsun.

Ben de geçen 100gr/50₺ civarında makul bir ücrete gesha varyetesi aldığım overdose'a verdim oyumu.

Ayrıca burtukaana ve nansebosu da ayrıca güzel bence.

Geri