• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Sonuç Haziran 2024 - Kahve Kulübü Toplu Alım Etkinliği

kahveanalisti

Üye
Editör
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Rocket Cinquantotto
Değirmen
Eureka Mignon Specialita-Ode Brew Grinder- Comandante C40 MK3
Ekipmanlar
V60-Breville Sage Precision Brewer-Syphon-Aeropress-Nanopresso-Kompresso-Kruve Elek-Kruve Bardak-Acaia Pearl S-Felicita-Fellow Kettle
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çankaya
İndirim Kodunu Görmeniz için Üye Olmanız Lazım Arkadaşlar!

Oy Kullanabilme Kuralı: İlk üyelikten 45 gün geçtikten ve 15 mesaj kotası dolduktan sonra herkes aylık toplu alımlarda oy kullanabilecek.

Öncelikle Zümrüt Karaca'ya güzel bir ay için çok teşekkür ediyoruz. Bize güzel farklı bir deneyim yaşattı. Kendisi yayınladığı liste ile anketle seçtiklerimiz arasından kendi yeşilimizi seçip kavurtturma şansı verdi. Bu kulüp tarihinde ilk defa oldu ve bu etkinlik için @zumrutkaraca teşekkür ediyorum.

Şimdi gelelim Haziran'a.

Merhaba Arkadaşlar

Ankete katılan her (310) üyeye çok teşekkürler. Haziran toplu alım anketinde 1. çıkan firma Tetra N Roastery (79 oy) olurken 2. Spada Coffee (63 oy) oldu. 3.Firma (58 oy) ise Lot Coffee Roastery, 4.Vitus Coffee&Roastery (16 oy) oldu.

1.olan Tetra N Roastery yetkilisi @Sefer Dağ ile iletişime geçtik. Kendileri hemen hazırlıklara başladıklarını ilettiler ve bize kısa bir sürede tekliflerini verdiler. Şimdiden güzel bir alım ayı olmasını diliyorum.

Sorularınız olursa anketle ilgili @DaunterM , @kahveanalisti veya @gergingörünüşlüadam ve aramıza yeni katılan @emrekocakurt mesaj atarsanız sevinirim. Şimdiden herkese iyi alımlar!

Firmaya olan sorularınız için

Telefon: 0850 309 44 65
E-Posta: info@tetranroastery.com

İNDİRİM KODU BURADA
İçeriği görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

- %30 KAHVE İNDİRİM KODU (250 GR VE SETLERDE)- KİLOLUKLARDA %25 VAR OLAN İNDİRİME EK %30 DAHA OLUYOR.

Tetra N Roastery Website Linki

1714562977676.png

Telefon: 0850 309 44 65
E-Posta: info@tetranroastery.com

tetraliste.png

Merhaba Kahve Kulübü,

Bu ay toplu alımda sizler tarafından seçilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kahve topluluğumuzun desteği ve ilgisi, bizi her zaman daha iyiye ulaşma yolunda motive ediyor.

Kahve Kulübü üyelerine %30 indirim sunuyoruz! Geniş kahve seçkimizdeki tüm ürünlerde geçerli olan bu indirim, sizlere en sevdiğiniz kahveleri daha uygun fiyatlarla deneme fırsatı sunacak.

Kiloluk paketlerimizde de halihazırda bulunan %25 fiyat avantajının üzerine kod ile %30 indirimden faydalanabileceksiniz. Bizce kiloluk paketlerdeki %25+%30 indirimi kaçırmayın.

250 gramlık paketlerde ve seçkilerde de satış fiyatı üzerinden %30 indirim geçerli olacak.

Sizlere en iyi kahve deneyimini sunmak için buradayız ve topluluğumuzun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Destekleriniz için tekrar teşekkür ederiz ve bu indirimle birlikte, daha fazla kahve severin Tetra N Roastery'nin benzersiz lezzetlerini keşfetmesini umuyoruz.

Reçeteler için sitemizdeki demleme rehberi sayfasını ziyaret ederek referanslar ile kendi reçetelerinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişlerinizi MNG Kargo ile göndereceğiz. Kargolarımız 700₺ ve üstü siparişlerde ücretsiz oluyor. Haftaiçi saat 15:00’a kadar gelen siparişlerinizi; Cumartesi günleri ise 13:00'a kadar gelen siparişlerinizi aynı gün kargolamaya çalışacağız fakat yoğunluk durumunda ufak gecikmeler olabilir.

Şubeden teslim al seçeneği ile sipariş vererek 100. Yıl şubemizden ve Cebeci atölyemizden de siparişlerinizi teslim alabilirsiniz.

1 kg paket alımlarında 4x250 gram gönderimi yapılmayacaktır.

Sorularınız için info@tetranroastery.com e-posta adresine posta gönderebilir ya da canlı destek üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Yoğunluk durumunda canlı destekte gecikmeler yaşanabilir.

Tüm bunların yanında sorun yaşanmaması için stok durumları kritik olan ürünlerimizi de aşağıda belirtiyoruz.

Stok Durumu Kritik Kahveler
  • Kolombiya Sebastian Gomez 19 kg
  • Kolombiya Jairo Arcila 52 kg
  • Endonezya Frinsa Manis 36 kg
  • Kolombiya Luz Helena 26 kg
  • Honduras Marcala Caballero 55 kg
Bol kahveli, keyifli bir toplu alım süreci olmasını dileriz.

From Ankara With Love!

Son düzenleme:
Merhaba Kahve Kulübü,

Bu ay toplu alımda sizler tarafından seçilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kahve topluluğumuzun desteği ve ilgisi, bizi her zaman daha iyiye ulaşma yolunda motive ediyor.

Kahve Kulübü üyelerine %30 indirim sunuyoruz! Geniş kahve seçkimizdeki tüm ürünlerde geçerli olan bu indirim, sizlere en sevdiğiniz kahveleri daha uygun fiyatlarla deneme fırsatı sunacak.

Kiloluk paketlerimizde de halihazırda bulunan %25 fiyat avantajının üzerine kod ile %30 indirimden faydalanabileceksiniz. Bizce kiloluk paketlerdeki %25+%30 indirimi kaçırmayın.

250 gramlık paketlerde ve seçkilerde de satış fiyatı üzerinden %30 indirim geçerli olacak.

Sizlere en iyi kahve deneyimini sunmak için buradayız ve topluluğumuzun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Destekleriniz için tekrar teşekkür ederiz ve bu indirimle birlikte, daha fazla kahve severin Tetra N Roastery'nin benzersiz lezzetlerini keşfetmesini umuyoruz.

Reçeteler için sitemizdeki demleme rehberi sayfasını ziyaret ederek referanslar ile kendi reçetelerinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişlerinizi MNG Kargo ile göndereceğiz. Kargolarımız 700₺ ve üstü siparişlerde ücretsiz oluyor. Saat 15:00’a gelen siparişlerinizi aynı gün kargolamaya çalışacağız fakat yoğunluk durumunda ufak gecikmeler olabilir.

Şubeden teslim al seçeneği ile sipariş vererek 100. Yıl şubemizden ve Cebeci atölyemizden de siparişlerinizi teslim alabilirsiniz.

1 kg paket alımlarında 4x250 gram gönderimi yapılmayacaktır.

Sorularınız için info@tetranroastery.com e-posta adresine posta gönderebilir ya da canlı destek üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Yoğunluk durumunda canlı destekte gecikmeler yaşanabilir.

Tüm bunların yanında sorun yaşanmaması için stok durumları kritik olan ürünlerimizi de aşağıda belirtiyoruz.

Stok Durumu Kritik Kahveler
  • Kolombiya Sebastian Gomez’den elimizde 19 kg
  • Kolombiya Jairo Arcila 52 kg
  • Endonezya Frinsa Manis 36 kg
  • Kolombiya Luz Helena 26 kg
  • Honduras Marcala Caballero 55 kg
Bol kahveli, keyifli bir toplu alım süreci olmasını dileriz.

From Ankara With Love!
Sepette kiloluk indirimi yansımıyor

W10346799 Sipariş numarasıyla bir bahar seçkisyle alıma katıldım.
Not: Siparişi geçtikten 10dk sonra kargoya hazır etmek. Ankara'nın hızı bir başka.

Son düzenleme:
W10347193 sipariş numarası ile Frinsa Manis ve Lus Helena Salazar ile alıma katıldım

İndirim oranı çok iyi teşekkür ederiz. Yalnız birkaç çekirdeği kıyaslayayım dedim, fiyatların epey şişik olduğunu farkettim. Göz önünde bulundurun mutlaka.

TETRA N ROASTERY ABAKUNDAKAWA 250g 490TL

Ceancup Rwanda – Abakundakawa 250g 385TL

"normal" satış fiyatında Tetra yaklaşık %28 daha pahalı.
Bu jairo kahveler için de geçerli benim de dikkatimi çekmişti ama yukarıda bir arkadaş aynı çekirdek olsa bile kavrumları farklı olduğu için farklı tatlar ortaya çıkıyor dedi.

Bu jairo kahveler için de geçerli benim de dikkatimi çekmişti ama yukarıda bir arkadaş aynı çekirdek olsa bile kavrumları farklı olduğu için farklı tatlar ortaya çıkıyor dedi.
Kesinlikle öyle ama aynı çekirdekler arasında bu kadar fark olunca kavrumun dikkat çekecek kadar iyi olması ve fark yaratması gerekiyor hocam. Deneyip göreceğiz.

Kesinlikle öyle ama aynı çekirdekler arasında bu kadar fark olunca kavrumun dikkat çekecek kadar iyi olması ve fark yaratması gerekiyor hocam. Deneyip göreceğiz.
Bence de öyle, ef2 çekirdeği 3 yerde gördüm. İndirimli haliyle bile tetran daha pahalı diğerlerinden, aradaki farka değecek lezzet farkı vardır umarım. Ben ay sonu alım yaparım kahve hakkında yorumların gelmesini bekleyeceğim.

Kahvelerin hakkında detaylı bilgiye nasıl ulaşabiliriz acaba ? Hasat yılları veya asiditesi mi gövdesi mi yüksek bir kahve olduğu gibi birkaç detaya. Kiloluk alım yapacaktım ama böyle içime sinmedi. Alttaki uzun yazıları detaylı okumak gerekiyormuş sanırım 😅

Bence de öyle, ef2 çekirdeği 3 yerde gördüm. İndirimli haliyle bile tetran daha pahalı diğerlerinden, aradaki farka değecek lezzet farkı vardır umarım. Ben ay sonu alım yaparım kahve hakkında yorumların gelmesini bekleyeceğim.
Ben de aynı kafadayım ama en son Zümrüt Karaca'da buna niyetlendiğimde istediğim 3 çekirdeğin 2 tanesi bitmişti maalesef 😂

elbette o tat için kendi fikrini söylemiş olabilir ancak ham maddesi tamamen aynı olan; sadece ayıklama farklılığı, paketleme, kargo gibi nüans farkların oluşabileceği bir üründe %28lik fiyat farkı benim için makul değil.
İyi ki kavurucu sayısı çoğaldı da bunları çok rahat tespit edip çekirdekleri doğrudan satış fiyatıyla yorumlamak zorunda kalmıyoruz. Atıyorum seçkinin en pahalı üçüncü kahvesini alıyorsun. pahalıysa demekki iyidir diyerek. Beklentin yüksek, alıp içmeye başlıyorsun. içerken de insan ister istemez fiyatını göz önünde bulunduruyor. Sonra başka yerde farklı bir kavurucunun, aynı kahveyi segment olarak blendlerin hemen üstüne sınıflandırdığını görüyorsun, hüsran, kandırılmışlık..

Bence de öyle, ef2 çekirdeği 3 yerde gördüm. İndirimli haliyle bile tetran daha pahalı diğerlerinden
Meetlab 200gram 612TL(indirmli hali)
Grizzly 250gram 600TL
Nitka 250gram 550TL
Tetran 250gram 430TL(indirmli hali) 1kg 1290TL

İnanın ben sizi anlamadım.

İndirim oranı çok iyi teşekkür ederiz. Yalnız birkaç çekirdeği kıyaslayayım dedim, fiyatların epey şişik olduğunu farkettim. Göz önünde bulundurun mutlaka.

TETRA N ROASTERY ABAKUNDAKAWA 250g 490TL

Ceancup Rwanda – Abakundakawa 250g 385TL

"normal" satış fiyatında Tetra yaklaşık %28 daha pahalı.
Kavurmahanenin bulunduğu yerdeki kira fiyatları, çalışan sayısı, kavurma şekli, paketleme gibi birçok sebepten dolayı fiyatlarda değişiklik olabilir. Geçmişteki alışverişlere dayanarak kavurma kalitesi ve iyi niyetli iletisimleri bu dediğiniz farka değer -bence-

Geri