• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Hayvansal olmayan süt alternatifi tavsiyeleriniz?

Deneyip tavsiye ettiğiniz var mı?

• Soya Sütü

Oy: 0 0.0%
  • Yulaf Sütü

• Pirinç Sütü

• Kenevir Sütü

• Kaju Sütü

• Diğer (lütfen belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    4

Harmanyeri

Üye
İsim
Hamza
Daha fazla  
İsim
Hamza
Espresso Makinesi
Philips EP2231/40
Değirmen
Commandante C40
Ekipmanlar
Konchero gooseneck kettle
Süte intoleransı olup süt bazlı kahveler içmek isteyenler için kurtarıcı olabilir. Bazısını laktozsuz süt de olsa rahatsız ediyor. Böyle bir şey denemiş olan varsa paylaşırsa tatsız deneyimlerin de önüne geçilmiş olur🙂

Düzeltme: @Hush uyarı için teşekkürler. konuyu açma amacım bilgi vermekten ziyade sizin tecrübe ve bilgilerinizden faydalanmak idi. bunu daha iyi ifade etmesi için başlığı düzelttim ve bahsettiğiniz linkleri sildim.

Son düzenleme:

Hush

Yeni Üye
İsim
Mert
Daha fazla  
İsim
Mert
konu açmışsınız ama bu konunun altına bilgi girmeyip mynet - zihni linkleri vermek ne kadar faydalı?

microfoam konusuna da yazmıştım;

ALPRO'ların hepsini denedim, diğer markalara (FOMILK vs.) daha bakamadım:
soya sütü lezzet olarak en zayıf, köpük olarak en iyi.
badem sütü lezzet orta, köpük orta.
hindistan cevizi sütü lezzet ÇOK İYİ, köpük rezalet.

bg6

Yeni Üye
İsim
Boğaçhan Güneş
Daha fazla  
İsim
Boğaçhan Güneş
Eşim vegan olduğu için bitkisel sütleri çokça deneyimleme şansım oldu. Alpro nun yulaf sütü var, bitkiseller arasında kahve ile en yakıştırdığım süt diyebilirim. Diğerleri için Hush ın yorumuna katılıyorum. Alpro barista serisini deneme şansım olmadı henüz. Fomilk ise fiyat bazında Alpro ile aynı neredeyse ama lezzet konusunda bana göre çok fark var.