• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Hario Türkiye Kahve Kulübü İmmersion Dripper ve Kasuya Dripper İndirimi Gelecek Kampanyalar

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Ancak fırsat bulup konuyu açıyorum. Hario Türkiye ile 40 lı filtre kağıdı için konuştuğumuz da ekipmanlar için bir indirim yapabilir miyiz diye sormuştum. O zaman ellerinde yeterli stok yoktu yapamamıştık. Mayıs ithalatı ile birlikte yeni ürünler geldi fakat hem kur artışı hem de gelen ek vergiler nedeni ile indirim miktarı istediğimiz miktarlar da olmadı maalesef en azından beni mutlu etmedi keşke daha fazla indirim alabilseydik. Detaylara gelirsek;

3 Farklı üründe her bir ürün için 15 adet ile sınırlı olmak üzere yüzde 10 indirim kodu verilecek. 3x15Ürünler:

Kasuya Dripper

Hario İmmersion Dripper

Hario İmmersion Dripper ve Server

Adil olabilmesi için pazar saat 14:00 a kadar bu konu altına şu ürün için katıldım diyerek mesaj yazmanız yeterli. Yazılan isimlere göre çekiliş yapılacak. Ve ilgili arkadaşlara kodlar gönderilecek.

Gelecek kampanya olarak kırmızı(başka renk değil) renkli aşağıda ki set ve soğuk demleme setleri ile ilgili bir kampanya planlanıyor. Detaylar haftaya belli olacak.
WhatsApp Image 2020-05-29 at 17.35.56.jpeg

Lütfen sadece alacaklar olanlar mesaj yazsın tartışma olmasın. Karışıklık olmasın.

Son düzenleme:
Immersion dripper için katıldım.

Immersion Dripper

Immersion dripper serverli modeli. Serversiz modeli olsaydi iyi olurdu. 100 tl server farki vermek istemiyirum.

Kasuya Dripper(y)

Kasuya Dripper(y)

İmmersion Dripper (y)

Geri