• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Hario Electro Solo

Molent G50 ile deneyen oldu mu acaba? Uyar mı?

Manuel espresso makinesiyle dışarıda demleme yapacaksınız diyelim. En hızlı el değirmeninde kaç saniye/dakika sürer 15-16 gr. öğütüm?

Manuel espresso makinesiyle dışarıda demleme yapacaksınız diyelim. En hızlı el değirmeninde kaç saniye/dakika sürer 15-16 gr. öğütüm?
Ben bu sabah Comandante ile Red 12 klikte 14 gr kadar öğüttüm, sabit tempoda 1 dakika altında sürdü, ama kişiden kişiye göre de değişir açıkçası, spor yapan-yapmayan, kadın-erkek, genç- yaş almış kişilerde farklılıklar olması doğal.

Haziran 2021'de aldığım Electro Solo, Haziran 2022'de bozuldu. Hala kargoya götürüp de Hario Türkiye'ye de yollayamadım. Electro Solo'ya alışınca elle çevirmek gerçekten zor geliyor Comandante ile, espresso öğütmeyi zaten bıraktım ama filtre bile günlük tek seferde 30 gram öğütünce eh dedirtiyormuş :)

Geri