• Ocak Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Ocak ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Calibre Coffee olarak seçildi. Bu konudan Ocak ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satılık Hakkari Karakovan BALI / Kahve Kulübüne Özel İndirim / Meş Arıcılık

Bu haftanın tüm siparişleri gönderildi. İlgi gösterdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.
Satışlar devam ediyor arkadaşlar. Her zamanki gibi, siparişinizi ertesi gün ve ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ile gönderiyorum.
Buradan mesaj gönderebileceğiniz gibi instagram üzerinden de mesaj gönderebilirsiniz :)
İnstagram linki

Merhabalar değerli Kahve Kulübü üyeleri,

Bu senenin başından itibaren, Hakkari ilinin tamamen şehirden uzak ve dağ eteklerine yakın bir yerinde arıcılık yapmaya başladım. Bal üretiminde, piyasada çok fazla hile yapılıyor, maalesef bu konuda insanlar yanıltılabiliyorlar. Onun için hedefim, şekersiz, katkısız ve saf bal üreterek, bu hakiki balı insanlara ulaştırmaktı.
Hakkari de, bilenler bilir, zengin bitki florası ve yüksek rakımlı yapısıyla bal için eşsiz bir coğrafyaya sahip. Burada üretilen bal olağanüstü bir aromaya sahip.
Şeker veya başka katkı malzemesini kullanmadığımdan az miktarda bal elde ediyorum, yani bir nevi butik üretim yapıyorum. Kahve Kulübüne bu yolla tanıtım yaparak ufak da olsa bir kampanya yapmak istedim. Umarım memnun kalırsınız.

İNDİRİM DETAYLARI

Arıların bulunduğu yerin rakımı: Yaklaşık 1800-2000 m
Sattığımız ürünler: Karakovan Bal - Süzme Bal

(2023 Edit: Fiyatlar güncellendi.)

Karakovan Bal: 750 TL yerine Kahve Kulübü'ne özel 725 TL. Toplamda İki kilo ve üstü alımlarda ise 700 TL.
Süzme Bal Kavanozu (net 900 gr): 500 TL yerine Kahve Kulübü'ne özel 475 TL. Toplamda iki kavanoz ve üstü alımlarda ise 450 TL.

Not1: Alımlarda 1 kilo Karakovan ve 1 kavanoz süzme bal aldığınız takdirde de ikinci indirimli fiyat uygulanacaktır.
Not2: Süzme kavanozumuz net 900 gramdır. Karakovan kutuları ise net 800-1400 gr aralığındadır.

KARGO: Tüm siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ. Sipariş verildikten bir gün sonra siparişi kargoya veriyorum. Yurtiçi Kargoyla gönderiyorum artık.
ÖDEME: Ödemeyi havale/eft yoluyla alıyorum. Sipariş verildikten sonra en geç ertesi günü siparişi Yurtiçi Kargo'ya veriyorum. Kargo kodunu size ilettikten sonra sizinle paylaşacağım İBAN üzerinden havale/eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş vermek için buradan mesaj atabileceğiniz gibi instagram adresimiz (Meş Arıcılık) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Göndereceğiniz mesajda kaç kutu/kavanoz isteğinizi adres ve iletişim numaranızla birlikte yazarsanız mesajınızı geç görsem bile ertesi gün siparişi kargoya vermiş olurum. Ayrıca instagram sayfasını da takip ederseniz çok sevinirim. (Meş Arıcılık)

Arıcı - Meş Arıcılık (Meş Arıcılık-Link)
Ekli dosyayı görüntüle 23286

Hocam ham bal da üretiyor musunuz?
Merhabalar hocam,
Süzme bal için ev tipi geleneksel süzme makinesi kullanıyorum. Balı hiçbir şekilde ısıl işleme tabi tutmuyorum. Aynı şekilde bal kavanozda donduktan sonra da yeniden ısıtıp çözmüyorum. Yani hiçbir aşamasında pastörize etmiyorum. Ürettiğim bal ham baldır. Belli bir sıcaklığın altında kristalize olup macunumsu bir görüntü almaktadır.

Bu haftanın siparişleri gönderildi arkadaşlar.
Sipariş vermek için buradan mesaj gönderebileceğiniz gibi İnstagram üzerinden de mesaj gönderebilirsiniz.

İnstagram

Merhabalar değerli Kahve Kulübü üyeleri,

Bu senenin başından itibaren, Hakkari ilinin tamamen şehirden uzak ve dağ eteklerine yakın bir yerinde arıcılık yapmaya başladım. Bal üretiminde, piyasada çok fazla hile yapılıyor, maalesef bu konuda insanlar yanıltılabiliyorlar. Onun için hedefim, şekersiz, katkısız ve saf bal üreterek, bu hakiki balı insanlara ulaştırmaktı.
Hakkari de, bilenler bilir, zengin bitki florası ve yüksek rakımlı yapısıyla bal için eşsiz bir coğrafyaya sahip. Burada üretilen bal olağanüstü bir aromaya sahip.
Şeker veya başka katkı malzemesini kullanmadığımdan az miktarda bal elde ediyorum, yani bir nevi butik üretim yapıyorum. Kahve Kulübüne bu yolla tanıtım yaparak ufak da olsa bir kampanya yapmak istedim. Umarım memnun kalırsınız.

İNDİRİM DETAYLARI

Arıların bulunduğu yerin rakımı: Yaklaşık 1800-2000 m
Sattığımız ürünler: Karakovan Bal - Süzme Bal

(2023 Edit: Fiyatlar güncellendi.)

Karakovan Bal: 750 TL yerine Kahve Kulübü'ne özel 725 TL. Toplamda İki kilo ve üstü alımlarda ise 700 TL.
Süzme Bal Kavanozu (net 900 gr): 500 TL yerine Kahve Kulübü'ne özel 475 TL. Toplamda iki kavanoz ve üstü alımlarda ise 450 TL.

Not1: Alımlarda 1 kilo Karakovan ve 1 kavanoz süzme bal aldığınız takdirde de ikinci indirimli fiyat uygulanacaktır.
Not2: Süzme kavanozumuz net 900 gramdır. Karakovan kutuları ise net 800-1400 gr aralığındadır.

KARGO: Tüm siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ. Sipariş verildikten bir gün sonra siparişi kargoya veriyorum. Yurtiçi Kargoyla gönderiyorum artık.
ÖDEME: Ödemeyi havale/eft yoluyla alıyorum. Sipariş verildikten sonra en geç ertesi günü siparişi Yurtiçi Kargo'ya veriyorum. Kargo kodunu size ilettikten sonra sizinle paylaşacağım İBAN üzerinden havale/eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş vermek için buradan mesaj atabileceğiniz gibi instagram adresimiz (Meş Arıcılık) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Göndereceğiniz mesajda kaç kutu/kavanoz isteğinizi adres ve iletişim numaranızla birlikte yazarsanız mesajınızı geç görsem bile ertesi gün siparişi kargoya vermiş olurum. Ayrıca instagram sayfasını da takip ederseniz çok sevinirim. (Meş Arıcılık)

Arıcı - Meş Arıcılık (Meş Arıcılık-Link)
Ekli dosyayı görüntüle 23286

Merhaba hobidaşım,
Arıcılık konusunda ilginizi çok takdir ediyorum. İstanbul'da hobi arıcılığı yapmak için bende yollar arıyorum. En sevdiğim canlı arılar ve istanbul'da yapabileceğimin yeni farkına vardım. Bu yaz Hakkari'ye gelme planları yapıyorum özellikle Cudi Fest'i merakla bekliyorum. Geçen yıl Haziran başında yapılmıştı bu sene de o zamanlar olursa ve eğer gezici arıcılık yapmıyorsanız sanırım alacak bal bulamayabiliriz ama bir kahve içmek için bir araya gelmek hiç fena olmaz :) Arıcılık yolculuğunda başarılar dilerim.

Merhaba hobidaşım,
Arıcılık konusunda ilginizi çok takdir ediyorum. İstanbul'da hobi arıcılığı yapmak için bende yollar arıyorum. En sevdiğim canlı arılar ve istanbul'da yapabileceğimin yeni farkına vardım. Bu yaz Hakkari'ye gelme planları yapıyorum özellikle Cudi Fest'i merakla bekliyorum. Geçen yıl Haziran başında yapılmıştı bu sene de o zamanlar olursa ve eğer gezici arıcılık yapmıyorsanız sanırım alacak bal bulamayabiliriz ama bir kahve içmek için bir araya gelmek hiç fena olmaz :) Arıcılık yolculuğunda başarılar dilerim.
Merhabalar hocam,
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum öncelikle. Arıcılığın, aslında her iş gibi, biraz emek ve zaman istediğini hatırlamakla beraber arıcılıktan kesinlikle çok keyif alacağınızı düşünüyorum. Umarım bir an önce başlarsınız bu hobiye:)
Cudi Fest'e gelirsek, çok güzel bir seyahat planlamışsınız gerçekten. Harika yerler göreceksiniz geziniz sırasında.

Gezen arıcılığı sadece ilk sene, yine Hakkari içerisinde yapmıştım. Arılarımın bulunduğu yer çok saf ve çeşit çeşit bitkiye sahip olduğu için arıları başka yere taşımayı pek tercih etmiyorum. Daha ziyade, sene içerisinde çok fazla seyahat ettiğimden, bazen Hakkari'de olmayabiliyorum; fakat geldiğinizde burada isem, buluşmaktan ve tanışmaktan, dediğiniz gibi birer kahve içmekten çok memnun olurum :)
Selamlar, sevgiler...

Geri