• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Grizzly Coffee Roasters

puspus

Üye
İsim
Yücel
Daha fazla  
İsim
Yücel
Espresso Makinesi
BFC Ela Junior
Değirmen
Mazzer Mini, Eureka Specilieta, Timemore Chesnut G1
Ekipmanlar
V60,Güralita,Delter, Chemex, Mokapot
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ümraniye
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Ümraniye-Dudullu
Bugün Espresso Perfetto'ya espresso makinemi bırakmak için uğradım.
Kağan abiyle karşılıklı kahve içip biraz muhabbet ettik.
Bilenler bilir, oğlu Cem fuarlarda olsun dükkanda olsun kahveley içiçe olan birisi, kahveyle büyüdü desem yeridir.
Dükkana küçük bir kavurucu almışlar, kavrum üzerine çalışmalar yapıyor Cem. Kendi markasını da Grizzly Coffee Roasters olarak oluşturmuş.
Umarım güzel yerlere gelir.

WhatsApp Image 2020-06-24 at 14.10.24.jpeg
WhatsApp Image 2020-06-24 at 14.10.23.jpeg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Herkese selam :)
Foruma yeni katıldığım için yeni mesaj yazabiliyorum kusura bakmayın :) Güzel yorumlarınız için teşekkür ediyorum, ben de sizin gibi bir kahve sever olduğum için sürekli çalışıyor ve mümkün olan en iyi kahveyi kavurmaya çalışıyorum.. Kahvelerimden içme fırsatınız olduysa eğer mutlaka yorumlarınızı ve geri dönüşlerinizi bekliyorum :) Her şey daha güçlü bir kahve sektörü için!

Herkese selam :)
Foruma yeni katıldığım için yeni mesaj yazabiliyorum kusura bakmayın :) Güzel yorumlarınız için teşekkür ediyorum, ben de sizin gibi bir kahve sever olduğum için sürekli çalışıyor ve mümkün olan en iyi kahveyi kavurmaya çalışıyorum.. Kahvelerimden içme fırsatınız olduysa eğer mutlaka yorumlarınızı ve geri dönüşlerinizi bekliyorum :) Her şey daha güçlü bir kahve sektörü için!

Siz ve babanız yıllarda güzek işlere imza atıyor. Güzel cihazlar ithal ediyorsunuz. Bu bilgi ve tecrübe ile Türkiye deki yeşil çekirdekler ile yetinmek yerine sizin kalitenize yakışır kaliteli çekirdekler ithal edip kavurmanızı bekliyoruz:)

Grizzly Coffee Roasters Co. 'dan herkese selamlar.
Öncelikle hepimizin dünya kahve gününü kutlarım. Kahve, hepimiz bir tutkudan fazlası oldu ve kahve sayesinde bir çok dostluklar kazandık.
Biz de bunu göz önünde bulundurarak, bugünün anlam ve önemi dolayısıyla web sitemizde haftasonu boyunca sürecek bir indirim başlattık. Hem Grizzly Coffee Roasters Co. kahveleri hem de Espresso Perfetto kahveleri %15 indirimli!

web sitemiz: www.espressoperfetto.com

Aynı zamanda yeni sürprizlere de hazır ollun :)

Etiyopya burtukaana gördüm hemen sipariş verdim bakalım nasıl çıkacak :)

şeklinde bir mesaj paylaşmışlar Instagram'da. Kendilerini tebrik ederim.
Merhabalar,
Teşekkür ederiz. Bu dönemde, İzmirin hatta tüm Türkiye'nin bu durumunu görmezden gelmek söz konusu olamazdı. Bu sebeple elimizden geldiği kadar destek vermek istedik. Destek verenlere, başka imkanlarla yardım etmeye çalışan tüm meslektaşlarımıza da teşekkür ediyoruz.

Özel bir kahveyi deneme fırsatım oldu.

Ünlü Kolombiya La Palma Y El Tucan çiftliğinden, Laktik Fermentasyon işleme yöntemi ile üretilen bir kahve...
𝗛𝗮𝗿𝗶𝗼 𝗩𝟲𝟬
𝗞𝗮𝗵𝘃𝗲/𝗦𝘂: 1:16 , 20 gr, 91°C su, 61 ppm
Öğü𝘁ü𝗺: Comandante 23
𝗥𝗲ç𝗲𝘁𝗲: 60 gr 35 sn ön demleme, 2x 130 gr eşit döküş
𝗕𝗶𝘁𝗶ş: 2:25

➡️ Kuru koku - menekşe ve narenciye, mandalina, bitiş oldun sarı meyveler ve karamel, ağız sulandırıcı narenciye asiditesi, sıcakken hafif beyaz şarabımsı, ılıdıkça daha kremamsı, komleks, temiz ve dengeli

Ben de tam Grizzly Coffee Roaster'ı araştırıyordum. Bu çekirdek sitelerinde var mı? Bir de diğer çekirdekleri deneyen oldu mu? Güzel çekirdekler var sitede.
Özel çekirdeklerin olduğu seçkileri sitelerine eklenecekmiş ama ne zaman bilemiyorum. Bu tarz farklı kahveleri yurt içinde tedarik edebilmek gerçekten zor. @cemtolgaizm

Kargo ucretsiz, isterseniz 250gr istediginiz bir cekirdegi kargo ucretsiz alabiliyorsunuz. Begenirseniz daha fazla alabilirsiniz.

Cok cok seviyorum ve destekliyorum bu durumu.

Cok kez yasadigim bir durum şudur: bir cekirdegi begenip merak etmeme ragmen cekirdegin %25 i kadar parayi kargoya vermek istemedigimden vazgeciyorum cekirdekten.

Ben geçtiğimiz günlerde Kongo Mpumbi denedim gerçekten çok beğendiğim bir kahve oldu. denemenizi tavsiye ederim.

Kargo ucretsiz, isterseniz 250gr istediginiz bir cekirdegi kargo ucretsiz alabiliyorsunuz. Begenirseniz daha fazla alabilirsiniz.

Cok cok seviyorum ve destekliyorum bu durumu.

Cok kez yasadigim bir durum şudur: bir cekirdegi begenip merak etmeme ragmen cekirdegin %25 i kadar parayi kargoya vermek istemedigimden vazgeciyorum cekirdekten.
Kargo ücretsiz görünmedi bende kod mu vardı? 250 gram alımda yurtiçi kargo 16 TL çıkıyor.

Geri