• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Graef Elektrikli Değirmenler

BK8

Üye
İsim
Burak Kav
Daha fazla  
İsim
Burak Kav
Espresso Makinesi
Gaggia New Classic Pro
Değirmen
Comandante C40 Red Sonja, Eureka Mignon Crono
Ekipmanlar
Hario V60, Bodum French Press, Tchibo Isı Ayarlı Elektrikli Kettle, Sayaçlı Hassas Tartı
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Eyüp
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Sarıyer
Twitter
burakkav
Evde espresso amaçlı elektrikli değirmenleri incelerken Amazon Almanya üzerinden Graef marka değirmenler dikkatimi çekti. Fiyatları +kargo ile birlikte bile daha uyguna geliyor.

Türkçe pek kullanıcı yorumu yok. Graef nasıl bir marka acaba ? Buralarda illa bir kullanıcısı vardır diye düşünüyorum.

CM 702

CM 501 Eu

CM 502 Eu

CM 503 Eu

Fiyatları çok uygun görünüyor. Özellikle cm 702 nin müşteri yorum sayısı ve beğeni oranı oldukça yüksek.

CM800 modelin YouTube inceleme videosunu izledim çıkış tüneli çok uzun ve yatay bu nedenle içeride çok fazla kahve birikmiş. Espresso için düşünecek olanlar dikkatli olsun.

702 alırsak bir de 220V dönüştürücü ve priz için ek dönüştürücü almak gerekir mi acaba? Yoksa tak çalıştır devam et şeklinde mi ?

702 alırsak bir de 220V dönüştürücü ve priz için ek dönüştürücü almak gerekir mi acaba? Yoksa tak çalıştır devam et şeklinde mi ?

Cihaz 220-240V görünüyor. Almanya menşeili bir ürün olduğu düşünülürse tak çalıştır gibi duruyor.

Ekli dosyalar

• Ekran Resmi 2020-01-03 13.32.36.png
    Ekran Resmi 2020-01-03 13.32.36.png
    281.6 KB · Görüntüleme: 13
Cihaz 220-240V görünüyor. Almanya menşeili bir ürün olduğu düşünülürse tak çalıştır gibi duruyor.

Almamak için sebepler bulun lütfen. Bearbarista leveler, IMS Shower Screen derken yılbaşı yine sonuna benzedi sürekli bir şeyler almaya devam. :)

Eski bir cm800 kullanıcısı olarak memnundum ama espresso değirmenine geçiş için değiştirdim. İçinde gerçekten de birikme yapıyordu ama genel öğütüm olarak ve kasa kalitesi olarak gerçekten güzeldi. Üst kısım dışında tamamı alüminyum kasa

Eski bir cm800 kullanıcısı olarak memnundum ama espresso değirmenine geçiş için değiştirdim. İçinde gerçekten de birikme yapıyordu ama genel öğütüm olarak ve kasa kalitesi olarak gerçekten güzeldi. Üst kısım dışında tamamı alüminyum kasa

En ucuzu 702 olanı alıp çoklu espresso içileceği zaman kullanmayı hedefliyorum. Normalde kendim için cmd ile öğütüm yapıyorum ama tatillerde ya da misafir anneler gelince bazen 3-4 kişi aynı anda hadi içelim diyecekleri tutuyor. O zaman öğüt temizle demle tekrar öğüt uğraşmaktan çok 2 içecek arası çok bekletmesi hoşuma gitmiyor.

En ucuzu 702 olanı alıp çoklu espresso içileceği zaman kullanmayı hedefliyorum. Normalde kendim için cmd ile öğütüm yapıyorum ama tatillerde ya da misafir anneler gelince bazen 3-4 kişi aynı anda hadi içelim diyecekleri tutuyor. O zaman öğüt temizle demle tekrar öğüt uğraşmaktan çok 2 içecek arası çok bekletmesi hoşuma gitmiyor.
İncelik yeterli gelmezse araya pul koyup dişliyi yükseltenler vardı. Ek bir bilgi alman markası olmasına rağmen Aliexpress de Graef ürünlerini farklı markayla satan bir firma gördüm muhtemelen oraya ürettiriyor olabilirler.

US $219.95 47%OFF | Welhome ZD-16 Grinder electric Italian coffee grinder Household and commercial Automatic grinding mill Efficient coffee grinder

Geri