• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

gooseneck kettle sapını ters çevirmek

Vincent

Üye
İsim
vincent
Herkese merhaba, bir süredir evde demlemeler yapıyorum. akışı kontrol etmekte güçlük çekiyordum aynı sürede aynı miktar su döksem bile bunun bir kısmı çok hızlı bir kısmı ise çok yavaş oluyordu.
epinox kettle kullanıyorum. sapındaki vidalar dikkatimi çekti ve "neden olmasın?" diyerek sapını kolayca ters çevirdim. sonuç benim için oldukça başarılı oldu. artık akışı çok daha kontrollü bir şekilde yapabiliyorum.
 

Ekli dosyalar

  • 6F0EC490-F696-4BD5-8FDA-4638CB3F9BDC.jpeg
    6F0EC490-F696-4BD5-8FDA-4638CB3F9BDC.jpeg
    46.7 KB · Görüntüleme: 27
Eskiden düdüklü, ocak üstü su ısıtıcıları vardı. Genellikle Amerikan filmerinde görülürdü. Ocak üstünde ısınırken sapı ısınmasın diye bu şekilde sökülüp ters takılırdı. :)
 
Geri
Üst