• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Gooseneck Kaz Boyunlu Kettle Demlik Tavsiyeleri

Miroco kettle vergiyle birlikte 1078 liraya mal oluyor sanırım.

Miroco kettle vergiyle birlikte 1078 liraya mal oluyor sanırım.

Ürün henüz stoka girmedi. Önsipariş veriliyor gibi düşünün.
Ben satıcı ile görüştüm. Ne kadarlık olur bilmiyorum ama bir ihtimalle satış başladığında indirim yaparız dedi.
O yüzden satın alacaksanız stoka girmesini bekleyebilirsiniz.

Ürün henüz stoka girmedi. Önsipariş veriliyor gibi düşünün.
Ben satıcı ile görüştüm. Ne kadarlık olur bilmiyorum ama bir ihtimalle satış başladığında indirim yaparız dedi.
O yüzden satın alacaksanız stoka girmesini bekleyebilirsiniz.
Suan stokta olmayip, onsipariste oldugunu nereden anladiniz? Ben sanki alinabiliyor gibi gordum. Amazon.de uzerinden daha once tecrubem olmadi o sebepten ogrenmek adina soruyorum.

Sevgili Konchero kullanıcıları,

Eski gri olan bu arkadaş hedef sıcaklığa yaklaştığında tık tık atar gider yapıyor bana?
Bir ses çıkarıyor.

Hedef sıcaklığa yaklaşınca 2 saniyede 1 ısıtma yapıyor galiba, ondan mı?

Eski gri olan bu arkadaş hedef sıcaklığa yaklaştığında tık tık atar gider yapıyor bana?
Bir ses çıkarıyor.

Bende bonavita var. Tamamen aynı model.
Aynı şekilde ayarlanan sıcaklığa gelmeden bahsettiğiniz sesleri çıkarıyor.
Hedef sıcaklığa az kaldığında kettle açıp kapıyor galiba ısıtmayı

Bir ses çıkarıyor.

Fellow dışında birçok marka aynı şekilde kontrol ediyor bunu. Duyduğunuz "tık" sesi; "röle" dediğimiz elektronik bir anahtarlama elemanın sesi. Hedeflenen ısıya yaklaştıkça, hassas ayarı yapabilmek için, ısıtma işlemi röle aracılığıyla kapatılıp açılıyor.

Arkadaşlar amazon amerika’dan miroco kettle alan var mı acaba? Fiyat uygun gibi. Voltaj uyumundan emin olamadım sadece

Fellow yerine tercih edilir mi ki acaba
Açıkçası Fellow ile doğrudan bir kıyaslamasını görmedim, bence bütçeye bağlı. Isı kontrolü konusunda 1 tık problemli, kendi incelememde bahsetmiştim. Onun dışında bence genel olarak fiyatını da düşünürsek epey iyi cihaz.

Çok param olmasaydı bütçe oluşturmak için bu modeli alırdım şahsen, öyle de yaptım.

Merhabalar önceden mirocco alan forum üyelerine, @Androge0s @CongoFather, birkaç sorum vardı kargo Türkiye'ye geldi bugün ups kargo gümrük işlemleri için sms ile link içinde bir belge gönderdi, doldurup bir mail adresine göndermem gerektiği yazıyor. Ben tüm işlemleri amazon ve kargo şirketi halledecek diye tahmin ediyordum sizde de böyle bir işlem oldu mu?

Merhaba, Ben Azerbaycan üzerinden vergisiz satın aldım fakat Istanbul'a Amazon dan farklı ürünleri benzer sekilde getirtmiştim. İstenilenler gümrükten geçmesi icin ürunü tasnif etme adımı sadece. Sizden para vs almazlar. Sadece doldurup, resmini çekerek mail atmanız yeterli olur.

Geri