• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

giriş seviyelerinde timemore c2 mi yoksa molent pocket mı?(aeropress için daha uygun olan sizce hangisi?)

Selamlar, bir arkadasim icin Leshu coffee store’dan bahsettiginiz sekilde C2 aldim. Sozu gecen parcalar disinda yay ve safti bile farkli. Bende bulunan orjinal C2’nin burr fixture halkasi bunun saftina uymadi. Daha kalitesiz bir kesim var tornadan cikmis gibi. Ustelik ayni store’dan aldigim E&B updated burr‘ler cok zor donuyor ve tutarsiz ogutuyor. Cunku renginden de belli oldugu uzere malzemesi farkli. Ali expresse bulasmayin, gidip gelburadan alin derim.
Siz orjinal C2'yi nereden almıştınız. E&B updated burr‘ler çok fark ediyormu, neredeyse değirmen fiyatı :)

Genis ogutum araligi, teknik destegi ve ertesi gun elinizde....pocket giris seviyesinde candir :) yerli mali halkin mali herkes onu kullanmali diyerek hakki yenilmesin molentin diyorum :) saka bir yana yerli mali tedirginligini yasamamaniz gereken bir urun molent :)

Genis ogutum araligi, teknik destegi ve ertesi gun elinizde....pocket giris seviyesinde candir :) yerli mali halkin mali herkes onu kullanmali diyerek hakki yenilmesin molentin diyorum :) saka bir yana yerli mali tedirginligini yasamamaniz gereken bir urun molent :)
Hangi değirmeni alayım diye günlerce düşün taşın, CMD harici içeriğinde alüminyum olmayan tek değirmen Molent Pocket olsun ama 1 kasımdan önce gönderilmesin :rolleyes: Mecbur gibi bütün değirmenlerde alüminyum var, çok sağlıklıya :cautious:

ikisi arasında kalsam kesinlikle molent pocket alırdım. bi kere sert plastik olduğu için kılıf derdin yok. Bende Cmd var çizilecek diye ödüm kopuyor. :)

Burr'ler ile ilgili olduğunu sandığım sorunun yayda olduğunu farkettim. Resimdeki gibi katlanıp kendi içine geçmiş ve kısalmış. Gelburadan 20 liraya orjinal yay alıp yenileyince çözüldü. Konuyla ilgilenenlerin bilgisine. Yayı temizlerken arada sırada kontrol etmek iyi bir fikir olabilir.

Ekli dosyalar

• 20211111_225332.jpg
    20211111_225332.jpg
    96.8 KB · Görüntüleme: 14
  • 20211111_225445.jpg
    20211111_225445.jpg
    84.7 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Bir süredir molent pocket kullanıyorum bir problem yaşamadım ve memnunum. Gerek evde gerek iş yerinde taşıma problemi olmadan kullanıyorum. İş yerinde taze öğütülmüş Türk kahvesi içmek güzel ayrıcalık.

Geri