• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı Gaggia New Classic

Konum
Kocaeli
İsim
Berker
Daha fazla  
İsim
Berker
Espresso Makinesi
Breville mini barista
Değirmen
CMD
Ekipmanlar
Hario Immersion, Kalita wave 155
Kahve Arkadaşlığı İl
Kocaeli
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Gölcük
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
İzmit
Merhabalar 20 Temmuz faturalı 4 aylık sıfır gibi olan Gaggia New Classic espresso makinemi satıyorum. Günlük ve haftalık temizlikleri yapılmıştır. Yanında 58mm tamper, süt potu ve Zümrüt karacadan aldığım 150gr kahve hediye edilecektir. Satma sebebim ise bana çok uğraştırıcı geldi. Uzaktan izlerken güzeldi ama 60ml kahve alabilmek için verilen emek ile aldığım haz doğru orantılı gelmedi. Bu sebeple satıyorum. Kargo alıcıya aittir. Kocaelinde yaşıyorum isteyen test ederek alabilir. Kutu, fatura duruyor alana hayırlı olsun.

Fiyat 2.600

Comandante ve Fellow ile takas olur.
makşne,.jpgsüt potu.jpgyanı.jpgkutu.jpgTamper.jpg
 
Son düzenleme:
Özel mesaj attım
 
Umarım benim gibi espressonun hakkını veremeyen değil de değerini bilen birine gider:D
 
Geri
Üst