• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Fiyat Perfornmans Kavurucular ve Kahveler

Corvo

Üye
Bu başlık altında f/p olarak başarılı bulduğumuz kahveleri paylaşabiliriz.
Tavsiye vermem gerekirse etiyopya kahvelerine hayran olmasam da demleniyor.com dan aldığım sidamo çekirdeği fiyatına göre gayet başarılıydı
 
Forumda bu yönüyle öne çıkan kahveciler ve kahveler hakkında daha çok paylaşım yapılabilir.

Gün içinde kahvenin niteliğiyle pek ilgilenmeyen insanlarla kahve içiyorsanız ve böylece aylık 1-2 kilo tüketiminiz olacaksa, daha uygun seçeklere yönelmek isteyebiliyorsunuz. Bu durumda damak tadınızı bozmadan, günü kurtaracak bir çekirdek arayışı doğuyor. Çözüm ticari kahvelere bir şans vermek midir, ne dersiniz?

Burada yazılan ve yazılacak isimler böyledir demiş gibi olmayayım. Örneğin üstte ismi paylaşılan demleniyor firması bence gayet nitelikli ve iyi işler çıkarıyor🙂
 
Coffee Manifesto diyebilirim. No 8 hayranı olarak :)
 
Coffeemamma Rwanda Peaberry bence yüksek gövde sevenler için fiyat performans kahvesi olabilir. Potibör bisküvi, çikolata, pekmez karakteristiği yakaladım ben.
 
Geri
Üst