• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı Espro p5, hario copper buono kettle, aeropress, hario woodneck, Kasuya dripper

İsim
Ümit
Herkese selamlar

Adım Ümit. Foruma İzmir'den katılıyorum
Kullanma fırsatı bulmadığım ürünleri satmak istiyorum

1) aeropress(satıldı)
Kutusu yok, tüm aksesuarları ve bol miktarda filtresi mevcut
Fiyat 275 lira

2) hario copper buono kettle 0.9lt. (SATIŞTAN ÇEKİLDİ)

3)espro p5 18oz french press(SATILDI)
French press konusunda çok başarılı bir firma
Probador'dan almıştım. Kutusu yok
Çift metal filtresi mevcut. Dileyen arasına özel üretilmiş filtresini yerleştirilebiliyor.
Sıfırı normalde yurtdışında 50-60 dolar civarında. Türkiye'de 18oz boyutunda yok.
Fiyat: 300lira

4) hario woodneck 3 cup (SATILDI)
Kutusu ve filtresi yok. Kozmetik olarak sorunsuz
Normal sıfır fiyatı 430 lira
İstediğim fiyat: 175 lira

5) hario V60 Kasuya serisi 02 dripper (SATILDI)
Kutu ve içeriği duruyor. Gayet temiz formda
Fiyat: 175 lira

İzmir'deyseniz evime misafir olup kahve eşliğinde ürünleri deneyebilirsiniz.
Takas olarak hario/timemore tartı veya kalita 185 kabul edebilirim(artısı eksisi konuşulur)
Saygılar sevgiler :)

Ekli dosyalar

• 20201103_222122.jpg
    20201103_222122.jpg
    51.4 KB · Görüntüleme: 146
  • 20201103_214458.jpg
    20201103_214458.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 138
  • 20201103_214408.jpg
    20201103_214408.jpg
    60.3 KB · Görüntüleme: 142
  • 20201108_192237.jpg
    20201108_192237.jpg
    72.8 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:
Kullanım süreleri ne kadar acaba? Açıkçası espro p5 ilgimi çekti ama ne kadar kullanıldığını merak ettim.

Espro nun kutusunda 25 adet kağıt filtre olur. Eğer yanında kağıt filtre vermiyorsanız, pratikte 25 defadan fazla kullanıldığı varsayılır. Tabi kağıt filtreleri kaybetmiş veya yanlışlıkla ziyan etmiş de olabilirsiniz.

Espro nun kutusunda 25 adet kağıt filtre olur. Eğer yanında kağıt filtre vermiyorsanız, pratikte 25 defadan fazla kullanıldığı varsayılır. Tabi kağıt filtreleri kaybetmiş veya yanlışlıkla ziyan etmiş de olabilirsiniz.
Haklısınız vardı ama pratik bulmadığım için 1-2 defa haricinde kağıt filtre ile kullanmadım.
Muhtemelen kutusu ile atılmıştır.
Kullanım sayısını elbette saymadım ama sizi temin ederim 10u geçmemiştir :)

Fiyatlar güzel görünüyor, Espro'yu ben de çok merak ediyorum fakat ters zamana denk geldi.

Bu arada geçmiş olsun diyelim yeniden, inşallah siz ve yakınlarınız iyi durumdadır.

Fiyatlar güzel görünüyor, Espro'yu ben de çok merak ediyorum fakat ters zamana denk geldi.

Bu arada geçmiş olsun diyelim yeniden, inşallah siz ve yakınlarınız iyi durumdadır.
Çok teşekkürler Bornova'dayım ama çok şükür hasar yok bizim evde
Espro ve woodneck i denemek için aldım hakikaten farklı güzel ürünler ama v60tan kopamıyorum. O yüzden evde duracaklarına kullanacak birine gitsin. Hem ben de yeni ürünler denemiş olurum

Espro yu kullanıyorum çok da seviyorum. Usd artınca Prador dan hemen 2 tane yedek cam ve filtre aldım. Malesef kalmamış artık gelmez gelse de çok pahalı olur alınmaz. Espro çok güzel ürün niyeyse çok popüler olmadı.

Espro yu kullanıyorum çok da seviyorum. Usd artınca Prador dan hemen 2 tane yedek cam ve filtre aldım. Malesef kalmamış artık gelmez gelse de çok pahalı olur alınmaz. Espro çok güzel ürün niyeyse çok popüler olmadı.
Kâğıt filtre olmadan çıkan sonuç nasıl? Kullanmak şart mıdır?

Aslında şart değil elbette kağıt filtre kullamasanız bile kendi filtreleri klasik french prese oranla daha etkili bir filtrasyon sağlıyor. Yalnız ben kağıt olayını çok seviyorum french press kolaylığında kağıt filtre avantajı nedeni ile ürünü beğeniyorum. Piyasadan alacağınız 8 cup Chemex filtresi 80 tl. Her bir chemex kağıdından 4 espro filtresi yapıyorum. Böylece hem uyguna geliyor hem filtre temini derdim olmuyor.

Ben şahsen filtresiz daha çok sevmiştim. Çünkü kağıt filtre ile bastırınca yanlardan kahvenin kaçma ihtimali artıyor. Kağıt filtre kullanırken daha dikkatli bastırmak lazım.
Çift metal filtre ile berraklık iyi bence

Aslında şart değil elbette kağıt filtre kullamasanız bile kendi filtreleri klasik french prese oranla daha etkili bir filtrasyon sağlıyor. Yalnız ben kağıt olayını çok seviyorum french press kolaylığında kağıt filtre avantajı nedeni ile ürünü beğeniyorum. Piyasadan alacağınız 8 cup Chemex filtresi 80 tl. Her bir chemex kağıdından 4 espro filtresi yapıyorum. Böylece hem uyguna geliyor hem filtre temini derdim olmuyor.
Bende tam eğer espro filtresi bulamazsak normal filtreden nasıl yaparız diye soracaktım. Peki bir katlama tekniği falan mı var?

Malesef katlanarak yapılmıyor. Tam daire şeklinde kesmeniz gerekiyor. Orjinal filtresi de o şekilde. 3-5 denedikten sonra kolayca takıyorsunuz. Alışmak için 3-5 pratik gerekiyor bence. Aslında Kalita gibi olsa çok daha güzel olurdu.

Geri