• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Espresso Fincan Alabileceğim Siteler

Espresso Perfetto Acme fincanlarını satıyor fiyatları biraz tuzlu ancak çok güzeller. Uygun bir seçenek olarak Ikea’da satılanlara bakabilirsiniz.

Lelitin Espresso fincanları fena değil, paşabahcenin cam bardakları krema takibi vs açısından çok kullanışlı. Porlandın espresso için ürettiği fincanlar güzel. Acme serisini yurtdışı firmalarından sipariş ederek edinebilirsiniz güzel olur.

Ekli dosyalar

• F8735C18-E2D2-4AFD-9354-706733B9AD88.jpeg
    F8735C18-E2D2-4AFD-9354-706733B9AD88.jpeg
    83.1 KB · Görüntüleme: 290
N11 üzerinden illy firması kendi fincanlarını satıyor, ben oradan almıştım. Ayrıca tchibo mağazasında çift cidarlı 80 ml boyutlu espresso fincanı da satılıyor. Gerçekten başarılı bir ürün, bir tane de ondan aldım. Yeni bir çekirdek aldığımda önce tchiboyu kullanıyorum. Kremayı, ne kadar sürede azaldığını vs ölçüyorum. Ayrıca bu fincanın üzerine 30 ml ve 60 ml şeklinde ölçü de yazdım :) önce bu fincanla çekirdeği öğreniyor, sonra illyle devam ediyorum.

Benim önerilerim

Çift cidarli zwilling cam fincan
Klasik illy, lavazza fincanları
Danesi mavi veya lacivert fincanlar
Paşabahçe cam shot bardakları
D'ancap (kronotropta logolu olarak var)
Acme
Nuova point (eskiden espresso perfettoda vardı)

IMG_20201021_195822.jpg
IMG_20201020_080616.jpg

Julius Meinl'in kırmızı-siyah bardakları çok şık görünüyor.

20201101_115739.jpgtchibonun fincanı şöyle birşey hatta.

Espresso Perfetto' nun mağazasında sitesinde olmayan ürünler de var, bugün 2 adet kalın cidarlı fincan edindim. İmkanınız varsa oraya da bakabilirsiniz.

Ek olarak,
yurtdışından getirtebilirseniz Loveramics fincanlar da oldukça güzel ve şık. Özellikle kırmızı olanları görür görmez aldığım fincanlardan.

Bir de Enplus'da bazen Kahla'nın güzel modelleri olabiliyor. Dönem dönem model bazlı değişiyor seriler. Bu nedenle model ismi belirtmiyorum. Orayı da değerlendirebilirsiniz.

Ek olarak,
yurtdışından getirtebilirseniz Loveramics fincanlar da oldukça güzel ve şık. Özellikle kırmızı olanları görür görmez aldığım fincanlardan.

Bir de Enplus'da bazen Kahla'nın güzel modelleri olabiliyor. Dönem dönem model bazlı değişiyor seriler. Bu nedenle model ismi belirtmiyorum. Orayı da değerlendirebilirsiniz.
Loveramics acme ile yarışan bir firma galiba. Ülkemize en yakın Yunanistan'da varmış. Bir zamanlar sık boğaz etmiştim arkadaşları :)

öhöm konu up

bir genç girşimci şu üründen alıp yurtiçinde tekli-ikili satmak istemez mi acaba ya

34 euro an itibariyle 350 lira, 100 lira vergisi çıksa 450 lira maliyet.
6 bardak var, bardak başı 75 lira hiç fena değil..
bir adet blu olanına talibim hehe

edit: tc gönderim var mı ve varsa kargo ücreti ne hesaplamadım onu da girişimci yapsın kardeşim her şey devletten olmazz

@Globally Yiğit Bey indirimsiz haliyle 6'lı paketleri açarsanız şu fincanların tanesi 50 liraya geliyor

sizden milyonmilyar bin liralara espresso makinesi/değirmeni alan insanlara "ilk fincanınız bizden olsun" hediyesi yapmak istemez misiniz.. :) :)

güzel ve 40 yıllık bir jest olur bence :)

ki ayrıca reklam olur, kimsenin gidip lelit esp fincan kutusu aldığını sanmıyorum😆

@Globally Yiğit Bey indirimsiz haliyle 6'lı paketleri açarsanız şu fincanların tanesi 50 liraya geliyor

sizden milyonmilyar bin liralara espresso makinesi/değirmeni alan insanlara "ilk fincanınız bizden olsun" hediyesi yapmak istemez misiniz.. :) :)

güzel ve 40 yıllık bir jest olur bence :)

ki ayrıca reklam olur, kimsenin gidip lelit esp fincan kutusu aldığını sanmıyorum😆

Geri