• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Epinox Barista Kettle - Genel Döküş İpuçları Tecrübeleri

Santbly

Yeni Üye
İsim
Büşra
Daha fazla  
İsim
Büşra
Değirmen
Timemore C2
Ekipmanlar
Moka pot , French press , v60, Origami dripper, Chemex
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Antalya
Merhaba Arkadaşlar,

2 gün önce Barmar adlı bir siteden Epinox marka 1200 ml drip kettle siparişi verdim ürün elime ulaştı, orjinal ürün hiç bir sıkıntı yok . Fiyatı 155 tl malum bu fiyata zor bulunuyor almak isteyenler olursa link bıraktım.

Tam da dün bu ürüne bakıp iyi midir acaba diye düşünüyordum, süper oldu bu teeşekkürler

çok teşekkürler fiyatı çok iyi duruyor. Ancak bu ay çok harcama yaptım. sizce yakın zamanda tekrar bu fiyatlarda kettle bulur muyum?

Çin fiyatları da bu civarda, Türkiye'de bu ürünün ikinci elini de bu fiyata satıyorlar. Yani bilemiyorum ama şans olur bulabilmeniz.

Bende çok kararsız kaldım ilk siteye güvenemedım ama güvenilir bir siteymiş, 2 günde ulastırdılar. Ürünün görsellerinide paylaştım bakabilirsiniz20200417_114748.jpg20200417_114542.jpg20200417_114555.jpg

çok teşekkürler fiyatı çok iyi duruyor. Ancak bu ay çok harcama yaptım. sizce yakın zamanda tekrar bu fiyatlarda kettle bulur muyum?
Çok uzun zamandır fiyat araştırması yapıyorum bence bulamazsınız gibime geliyor.

Bu siteyi bilmediğim için güvenememiştim bunu görmem iyi oldu teşekkürler. Stok bitmeden verelim siparişi

merhaba bu site pasta malzeme satışı ile işe başlayıp işleri büyütmüş güvenilir bir sitedir ben zamanında çok alışveriş yaptım güvenle alabilirsiniz

sanırsam stok bitmiş sitede bulamıyorum
Evet dediğiniz gibidir muhakkak ben daha önce hiç alısverıs yapmadıgım için bilmiyordum. Ürünü aldıgımda sayfaya tekrar girdim stok bitmişti bende şüphelendim acaba ellerinde stok yok mu diye magazayı aradım. Ellerinde varmış stok güncellemesi yapmıslardı. Sizde tekrar arayıp sorabılırsınız

Sabah aldım ben bir tane

link patladı sanırım ben de alacaktım ama açılmıyor?

bu indirimli bi şeyi 5. kez kaçırmam herhalde :( yenilerler stoğu umarım
Ürünü aldıgımda sayfaya tekrar girdim stok bitmişti bende şüphelendim acaba ellerinde stok yok mu diye magazayı aradım. Ellerinde varmış stok güncellemesi yapmıslardı. Sizde tekrar arayıp sorabılırsınız

Ürünü aldıgımda sayfaya tekrar girdim stok bitmişti bende şüphelendim acaba ellerinde stok yok mu diye magazayı aradım. Ellerinde varmış stok güncellemesi yapmıslardı. Sizde tekrar arayıp sorabılırsınız
aradım varsa güncelleme yapacağız dediler ama yok sanırım yapılmadı... benzer bi sitede de 163 lira ama kargo 15 lira orada

ahhhh, tam onaylanmış bir drip kettle alayım derken bitmiş... şansa gel

Geri