• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Endonezya Sumatra Yanardağı

GalaStellar

Yeni Üye
Bölge ortamının kahvenin tadını ve aromasını etkilediğini biliyorum. Sanırım yanardağa yakın çiftliklerde is aroması baskın oluyor. İnsan sağlığı üzerinde nasıl bir etkisi oluyor acaba?


 
Yanardağların bulunan yerlerdeki toprağın normalden fazla verimli, kıymetli ve sağlıklı olduğu bilinir. Bu bölgelerde toprağın derinliklerindeki faydalı minareller yüzeye çıkar ve bu topraklarda yetişen ürünler daha fazla besin değeri barındırır.

Sumatra'nın kahve çekirdeklerinden is tadı alıyorsanız bu kavrumla ilgili bir durumdur; nitekim sumatra çekirdeklerindeki baskın tat topraktır.
 
Geri
Üst