• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Spada Coffee Roastery olarak seçildi. Bu konudan Mayıs ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Endonezya Sumatra Yanardağı

GalaStellar

Yeni Üye
Bölge ortamının kahvenin tadını ve aromasını etkilediğini biliyorum. Sanırım yanardağa yakın çiftliklerde is aroması baskın oluyor. İnsan sağlığı üzerinde nasıl bir etkisi oluyor acaba?


 

Avare

İyi Bilinen Üye
Konum
Çanakkale
İsim
Sinem
Daha fazla  
İsim
Sinem
Değirmen
Comandante C40, Severin KM 3873, Sözen
Ekipmanlar
Hario V60 02 Seramik ve Plastik, Origami Dripper M, Aeropress, LillyDrip, Soy Cezve G4, Bodum French Press, Ikea Rädig Moka Pot, Konchero Isı Ayarlı Kettle
Kahve Arkadaşlığı İl
Çanakkale
Yanardağların bulunan yerlerdeki toprağın normalden fazla verimli, kıymetli ve sağlıklı olduğu bilinir. Bu bölgelerde toprağın derinliklerindeki faydalı minareller yüzeye çıkar ve bu topraklarda yetişen ürünler daha fazla besin değeri barındırır.

Sumatra'nın kahve çekirdeklerinden is tadı alıyorsanız bu kavrumla ilgili bir durumdur; nitekim sumatra çekirdeklerindeki baskın tat topraktır.
 
Üst