• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Elektrikli kahve değirmeni önerileri

pour over demleme için kahve değirmeni ihtiyacım var suan malesef hario kullanıyorum. sıfır veya 2.el olabilir . Önerilerinizi bekliyorum.

Bütçenizi de yazarsanız eminim daha isabetli öneriler gelecektir.
Bu aralar ben de bir Wilfa Svart almayı düşünüyorum ama Türkiye'de kolay bulunmuyor sanırım. James Hoffman iyi demişti bunun için Baratza Encore karşılaştırma videosunda.

Bence 600 / 650 tl civarı ikinci el Baratza encore alın üstü ilede diğer eksiklerinizi tamamlarsınız

çinden sipariş ettiğim xiamio marka kettle ı iptal ettirdim salgından dolayı :D şuan için aliexpressten almayı düşünmüyorum teşekkkür ederim :)

Kg79 özellikle demleme için kesinlikle almayın. Aşırı derecede tozlu oluyor ben el değirmeni kullanıyorum, kalabalık misafir gelirse iş görsün diye aldım. Onda da zaten espresso modladım, az buçuk iş görüyor, ama demeleme kesinlikle olmaz. 4-5 kişiye kadar yine de elde çekmeyi tercih ediyorum yorsa bile. Mümkün olduğunca kullanmıyorum.

Kg79 özellikle demleme için kesinlikle almayın. Aşırı derecede tozlu oluyor ben el değirmeni kullanıyorum, kalabalık misafir gelirse iş görsün diye aldım. Onda da zaten espresso modladım, az buçuk iş görüyor, ama demeleme kesinlikle olmaz. 4-5 kişiye kadar yine de elde çekmeyi tercih ediyorum yorsa bile. Mümkün olduğunca kullanmıyorum.
hangi el degirmenini kullanıyorsunuz ?

İlk gördüğümde yazacaktım ama şimdi yazayım böyle bütçeni söyle ona göre öneri filan yalan oluyor iş eninde sonunda onu veren bunu da verir bunu veren şunu da verir,elektrikli olmasa da olur şu olur bu olur derken comandante'ye gelir her zaman. Forumda comandanteden başka biri çıkıp da şunu al ben denedim güzel demez en kötü timemore c1 alın derler o da çin'den virüs için siz istemiyorsunuz.Bu değirmen olayı böyledir almışken iyisi o da 1720tl.

Çok güzel yazmışsınız konu dönüp dolaşıp commandateye geliyor ama bende öğütücüye ayıracak o kadar para yok malesef olsa alırım zevk işi sonuçta hario kötü evet bariz şekilde ama zaten 250 gramını 60-70 tlye kahve alırken bide ona bütçe ayırmak zor iş

2. el encore bakın. sahibinden de bulunabiliyor. burr set ini baratza m2 burr set ile değiştirip modlarsanız işinizi fazlası ile görür.

Geri