• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

El değirmeni önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İsim
atahan
Daha fazla  
İsim
atahan
Merhaba 😊 850 900 tl bir bütçe var el değirmeni almak istiyen bir arkadaşım var ortak kulanacağımız bir değirmen olacak. Bu bütçelerde verimli sonuç alabişeceğimiz bir değirmen önerebilirmisiniz 😊
 
Merhabalar, aşağıdaki ana konudaki mesajlarda cevabı bulabilirsiniz. Bu soru daha önceden de sorulduğu için konuyu kilitledim.

Seçenekleriniz o aralıkta kısıtlı. Comandante 230 euro, Timemore un herhangi bir modelini (c1, slim, g1, nano) alabilirsiniz, Xeleo, 1zpresso ya da Molent harici seçenekleriniz kısıtlı olacaktır.

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst