• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satılık Ekşi Mayalı Şeyler / Biscotti % 15 indirim

Tekrar merhaba, bu haftanın siparişleri sahiplerine ulaştırıldı. Öncelikle herkese afiyet olsun. Eleştirileriniz benim için çok önemli. Özelden veya buradan görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Önümüzdeki haftanın stoklarını pazartesi günü tekrar açacağım.

Merhabalar, benim de siparişim bir kaç gün önce ulaştı. Ellerinize sağlık çok beğendik, "Ekşi Şeyler Tanışma Seti" almıştım; köy ekmekleri çok lezzetliydi. Bir tanesini hemen bitirdik, cevizli tost ekmeğinin de tadına baktık, o da çok lezzetliydi. Bagetleri henüz denemedik, diğer ekmeklerden kalanları ve bagetleri dilimleyip dondurucuya kaldırdık. Çıkarıp çıkarıp yeriz artık :)

Kendisinden 4. Siparişim Sürekli aynı Kalitede ve Standartta ekmekleri :) Artık işin piri olmuş diyebilirim :) Keşke Kahve kavurucularıda sürekli aynı kalitede kavrum Sunabilseler diye ufaktan onlarada bir gönderme yapayım burdan :)

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-09-02 at 11.41.07.jpeg
    WhatsApp Image 2020-09-02 at 11.41.07.jpeg
    92.4 KB · Görüntüleme: 98
Benim siparişler de elime ulaştı, ilk siparişimdi. İlk tadımımızda çok memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Ellerinize sağlık

Ekli dosyalar

• 8AC4F99C-54A7-4E3F-B9A6-11F6F1B9CA91.jpeg
    8AC4F99C-54A7-4E3F-B9A6-11F6F1B9CA91.jpeg
    122.4 KB · Görüntüleme: 125
yeni deneme paketleri koyacak mısın :)

Merhaba, tazeliğe önem verdiğim için stoklu çalışıyorum. Bu nedenle siteye girdiğinizde stok görmemeyebilirsiniz zaman zaman. Ancak şu sıralar kapasite ve stok artırmak için belli yatırımlar yapıyorum. Tahminimce önümüzdeki haftadan itibaren daha ulaşabilir ve daha lezzetli ekmekler sunabileceğim. Ayrıca, diğer ekşi mayalı çeşitler(tost ekmeği, broiche hamburger buns, bagel gibi) için arge'lerim de devam ediyor. Yakın bir zaman sonra çok daha fazla çeşit eklemiş olacağım.

Ellerinize sağlık ekmekler gerçekten güzel görünüyor denememiş olsam da güzel olduğuna eminim :) Ekmek tüketememekle birlilkte bir zaman mutlaka denemek isterim.

Siyez ürünü kullanıyor musunuz? Bu konuda naçizane size Kastamonu'da üretilen unları tavsiye edebilirim. Ekmek yaptığım dönemlerde birçok bölgeden siyez unu ve buğdayı denedim ancak hiçbiri Kastamonu'dan temin ettiğim ürünlerin yakınana bile geçemedi. Siyez biraz çalışılması zor bir malzeme ama lezzetini açıkçası çok beğenmekteyim.

Ekşi mayalı köy ekmeği ve cevizli olandan almıştım, gayet güzel paketlenip gönderilmiş. Ekmekler oldukça yoğun yapılı (tabii bol gözenekli) ve lezzetliler. Bana market ekmeklerinden kurtulmak çok iyi geldi, tavsiye ederim (y)

Merhaba arkadaşlar öncelikle güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Ufak bir güncelleme yapmak istedim, daha önce belirttiğim gibi ekşi mayalı tost ekmeği ve hamburger ekmeği sisteme eklendi. Diğer ürünler için çalışmalarım devam ediyor. Ürün gamı tamamlandığında deneme paketini yenileyeceğim.

Bende cevizli tam buğday sipariş ettim bakalım :)

Selam arkadaşlar, iki duyurum var;

Deneme paketi yenilendi. Artık yeni tanışma paketinin içinde;
2 adet Taş Değirmen Köy Ekmeği (2x400gr)
1 adet Tam buğdaylı ( ceviz, keten tohumu, süt, zeytinyağı, pekmezli) (1x700 gr)
1 adet Tost Ekmeği (sütlü, tereyağlı (1x450gr)

www.shopier.com/3596875

Ayrıca farklı bir ürün daha ekledim sisteme. Ekşi Mayalı Kruton. Çorbalarda eşlik etsin diye hedeflemiştim ancak sanırım fazla lezzetli olduğu için atıştırmalık - sağlıklı cips gibi birşeye dönüştü ürün :D. Bazı siparişlerin içine denemeniz için koydum bununla ilgili yorumlarınızı da bekliyorum.

Hemen sipariş verdim bir tane, tam da diğer ekmekler bitmek üzereydi iyi oldu. Ellerinize sağlık şimdiden.

Gece Acıkması Gelince Yeni Tost Ekmeğini denedim yorumum: 👌👌👌👌👌👌

Ekli dosyalar

• 12.jpeg
    12.jpeg
    105 KB · Görüntüleme: 72
Selam arkadaşlar, iki duyurum var;

Deneme paketi yenilendi. Artık yeni tanışma paketinin içinde;
2 adet Taş Değirmen Köy Ekmeği (2x400gr)
1 adet Tam buğdaylı ( ceviz, keten tohumu, süt, zeytinyağı, pekmezli) (1x700 gr)
1 adet Tost Ekmeği (sütlü, tereyağlı (1x450gr)

www.shopier.com/3596875

Ayrıca farklı bir ürün daha ekledim sisteme. Ekşi Mayalı Kruton. Çorbalarda eşlik etsin diye hedeflemiştim ancak sanırım fazla lezzetli olduğu için atıştırmalık - sağlıklı cips gibi birşeye dönüştü ürün :D. Bazı siparişlerin içine denemeniz için koydum bununla ilgili yorumlarınızı da bekliyorum.
böylelikle ilk nitelikli ekmek siparişimi de vermiş oldum. şimdiden @Metehan emeklerine sağlık

Ellerinize sağlık ekmekler gerçekten güzel görünüyor denememiş olsam da güzel olduğuna eminim :) Ekmek tüketememekle birlilkte bir zaman mutlaka denemek isterim.

Siyez ürünü kullanıyor musunuz? Bu konuda naçizane size Kastamonu'da üretilen unları tavsiye edebilirim. Ekmek yaptığım dönemlerde birçok bölgeden siyez unu ve buğdayı denedim ancak hiçbiri Kastamonu'dan temin ettiğim ürünlerin yakınana bile geçemedi. Siyez biraz çalışılması zor bir malzeme ama lezzetini açıkçası çok beğenmekteyim.

Merhabalar, sizin sorunuzu atlamışım kusura bakmayın. Siyez ile çalışması zordur evet lezzeti de bu zahmete değiyor dediğiniz gibi. Kastamonu'dan yerel bir üretici ile anlaşmaya çalışıyorum. Un tedariği konusunda anlaşabilirsek %100 siyez ekmeği de ekleyeceğim.

Merhabalar, sizin sorunuzu atlamışım kusura bakmayın. Siyez ile çalışması zordur evet lezzeti de bu zahmete değiyor dediğiniz gibi. Kastamonu'dan yerel bir üretici ile anlaşmaya çalışıyorum. Un tedariği konusunda anlaşabilirsek %100 siyez ekmeği de ekleyeceğim.
Çok güzel. Şimden başarılar dilerim.

Geri