• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Ekim Kasım Ayı Kahve Kulübü Kahve Alım Organizasyonları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
Konum
İstanbul
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Kasım ayı kahve kulübünün kuruluş yıl dönümü. Bu bir yıl boyunca hep birlikte çok güzel etkinliklere imza attık. Türk kahve sektörünün bir nebze de olsa ilerlemesine katkıda bulunduğumuzu düşünüyorum. Bir yıl içerisinde beklediğimizden çok daha fazla büyüdük. Aylık alımlarımız 30 kg dan 300Kg civarlarına yükseldi. Timemore ve Peak Waterın Türkiye temsilciliklerinin alınmasında itici güç olduk. Firmaları istediğimiz ekipmanları getirtmek konusunda cesaretlendirebiliyoruz. Konuyu uzatmadan Ekim ve Kasım ayı kahve alımları ile ilgili bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Sizler de kahve alımlarınızı buna göre planlayın. Daha önce ara ara mesajlarda bahsettiğim üzere kahve kulübü 1.yıl alımını bir aksilik olmazsa Coffea Circulor ile gerçekleştireceğiz. Neden burası ve yurtdışı diye aklınıza bir soru gelebilir. Bunun nedeni birinci yılımız için bize uygun fiyata, farklı nadir ve 90+ kahve sunabildiği ve şeffaflık konusunda çok açık olduğu için Ivica ile çalışmaya karar verildi. Diğer bir nedeni ise black friday nedeni ile kasım ayında bir çok firma kampanya yapacaktır bunlar için size imkan tanımak istedik. Öz eleştiri olarak belki oylama vb olabilirdi ama kulüp kurucusu olarak burada bir insiyatif aldım :) Kısacası:

Ekim Ortası: Null Coffee Roasters Toplu Kahve Alımı. Paket boyutu en küçük 750gr.
Ekim Sonu: Coffea Circulor Kahve Alımı - Kasım başında kahvelerin kavrulması ve gönderilmesi:
Paket içeriği:
A- Filter Box 60 Euro
2x 125g Ethiopia Shewa Gesha
2x 250g Nicaragua Cambalache Washed
2x 250g Uganda Elgon Natural

B- Espresso Box 60 Euro
2x 125g Ethiopia Shewa Gesha
2x 250g Nicaragua Cambalache Washed
2x 250g Uganda Elgon Natural


Muttley&Jack de yaptığımız gibi kutularda 2 adet paket olacak. Tekli yaparsak 37 euro çifti yaparsak 60 euro civarı tutuyor. Kahveler netleşince detaylarını yazacağım.
Toplam 100 kutu 200 paket olacak. 200 kişi bu paketten faydalanabilecek. Şimdiden kahve arkadaşınızı bulabilirsiniz.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst