• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Satıldı Doctor Hetzner Dereceli Gooseneck Kettle

TonySoprano

Yeni Üye
İsim
Burak
Daha fazla  
İsim
Burak
Merhaba arkadaşlar.

Bütçe yaratmak için Almanya Amazondan aldığım dereceli kettleımı satıyorum. İzmir içi elden tercihimdir. Müsait zamanda kendi fotoğraflarını ekleyeceğim.

İstediğim fiyat 400 lira.

71Eyo5wslNL._AC_SL1500_.jpg

Son düzenleme:

orneken

Üye
Isıtıcının ismi ilgimi çekti. Sanırım aynı ürün başka isimle de görmüştüm. İlgi görmüştü bir dönem. Umarım çabuk satarsın. Bir de şunu paylaşmak geldi içimden :)

puspus

İyi Bilinen Üye
İsim
Yücel
Daha fazla  
İsim
Yücel
Espresso Makinesi
BFC Ela Junior
Değirmen
Mazzer Mini, Breville BCG820BSS,Porlex
Ekipmanlar
V60,Güralita,Delter, Chemex, Mokapot
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ümraniye
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Ümraniye-Dudullu
Biraz bilgi vermeniz mümkün mü kettle hakkında?
-C mi F mi Ayarlı?
- set sıcaklık mı yoksa istenilen değerde ayarlanıyor mu?
-akış performansı nasıl?
-sıcaklık derece tutturması nasıl?

fonder

Aktif Üye
İsim
Fatih Mehmet Önder
Daha fazla  
İsim
Fatih Mehmet Önder
Değirmen
Comandante, Lido 3
Ekipmanlar
V60, Kalita 155, Aeropress, Delterpress
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Keçiören
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Çankaya (Birlik mah.)
Bu Aliexpress’ten aldığımız Albohes Kettle ile aynı sanırım. Ben yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Sıcaklık konusunda birkaç deneme yaptıktan sonra 3 derece fazla ısıttığını ölçtüm ona göre kullanıyorum.

TonySoprano

Yeni Üye
İsim
Burak
Daha fazla  
İsim
Burak
Arkadaşlar selam. Ürün 1healthpoint 'e satılmıştır.

Ben yine cevap vereyim Kettle 220V - C ayarlı - ince uçlu akış performansı iyi- sıcaklık derece tutturması mesela ben 90 derece yapıyorum son sıcaklığı 93 94 oluyor - Albohes Kettle ile aynı hemen hemen.

İyi forumlar dilerim herkese.

aslan007

Yeni Üye
İsim
Ali
Daha fazla  
İsim
Ali
Espresso Makinesi
Gemilai Crm3605
Değirmen
1zpresso Je Plus
Ekipmanlar
Plastik V60, Lilydrip, Buono Kettle, Timemore Black Mirror
Hayırlı olsun. Şunu merak ettim 90C ayarladınız, kettle kaldırınca tekrar yerine bırakınca set ettiğiniz değer geliyor mu 90C olarak. Yoksa her seferinde ayarlamak mı gerekiyor 90C'ye

TonySoprano

Yeni Üye
İsim
Burak
Daha fazla  
İsim
Burak
Arkadaşlar benim Sopranos sevgimi dürtmeyin şuan tekrar izlemelik zamanım yok :p

@aslan007 Hocam şimdi 90 dereceye ayarladık 94 oldu sonra tekrar koyunca ayar yapmazsan içindeki derece neyse onu ekranda gösteriyor. Sürekli sıcak tut özelliği aktif ise 89 dereceye düştüyse 90 olması için ısıtıyor. Ama o özelliği kullanmama gerek kalmamıştı demleme her şey dahil Max 5 dk sürüyor soğumuyor hemen.

cagrierdogan

İyi Bilinen Üye
Arkadaşlar benim Sopranos sevgimi dürtmeyin şuan tekrar izlemelik zamanım yok :p

@aslan007 Hocam şimdi 90 dereceye ayarladık 94 oldu sonra tekrar koyunca ayar yapmazsan içindeki derece neyse onu ekranda gösteriyor. Sürekli sıcak tut özelliği aktif ise 89 dereceye düştüyse 90 olması için ısıtıyor. Ama o özelliği kullanmama gerek kalmamıştı demleme her şey dahil Max 5 dk sürüyor soğumuyor hemen.

1599325098317.png