• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Dizi Önerileri

Buradan devam edebilirsiniz :)

Bu başlık aslında dizi önerileri olarak değiştirilebilir, böylece dizi konusu olarak kalabilir?

Serie Recommendations/Dizi Önerileri

Watch Before You Die/Ölmeden Önce İzle:

Sherlock Holmes
Rick and Morty
Peaky Blinders
Hannibal
True Detective
Sons of Anarchy
Brave New World
Black Mirror

Please Watch/Lütfen İzle:

Freud
After Life
Mr. Robot
Vikings
Mindhunters
Dark Tourist
Prison Break
Narcos
Chernobyl

Watch If You Want/İstersen İzle:

La Casa De Papel
13th Reasons Why
Börü
The West
Regular Show
Den Moderna Världens Genier
Inside World's Toughest Prisons
Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes
Greatest Events of WWII in Colour
Rise of Empires: Ottoman

Benim açımdan gelmiş geçmiş en iyisi, 3 defa baştan sona izlediğim ve daha da izlemeyi düşündüğüm Oz' u tavsiye ederim.

oz. that's the name on the street for the oswald maximum security penitentiary. oz is retro. oz is retribution. you wanna punish a man? separate him from his family, separate him from himself, cage him up with his own kind.

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    21.1 KB · Görüntüleme: 12
Star Trek severlere Star Trek Picard dizisini öneririm. Star Trek TNG serisinin meşhur kaptanı Picard'ın emeklilik zamanında geçen maceraları. ilk sezon yayınlanmış torrentlerde bulunabiliyor, 2. sezon da çekiliyormuş henüz. Netflix'de yayınlanan Star Trek Discovery faciasından sonra çok iyi geliyor.

Star Trek TNG sevenler The Orville dizisini de severler. Onu da tavsiye ederim.

Birkaç yıldır ertelediğim ama birkaç gün önce başlamamla birlikte ertelediğime pişman olduğum bir dizi önermek istedim ben de. Bol klasik müzik eşliğinde ince esprilerle süslenmiş tam bir "curcuna". Henüz 1. sezonunu izledim ancak şimdiden çok hoşuma gitti. İlgisini çeken Amazon Prime Video'dan göz atabilir.

Vaktiyle terabaytlar dolusu sinema,dizi,anime arşivi yapmış biri olarak aklıma gelenler şunlar;
Dr House
Oz
Breaking Bad
Dexter
Prison Break
Better Call Saul
The Office
Its Always Sunny in Philadelphia
The Mandalorian
Westworld
Chernobyl
Şahsiyet
True Detective
The Boys

Binge Watch Challenge (türkçe nasıl yazacağımı kestiremedim "maraton" pek tatmin edici gelmiyor bana, keza challenge'ı da buradaki anlamıyla tam karşılayan kelime gelmiyor aklıma, affola) :
1. Bir bölüm Emily in Paris
2. Bir bölüm Euphoria
3. Başa dön

Şahsen Station Eleven'ı çok sevdim ama herkese uymayabilir.
Mare of Easttown, keşke unutabilsem ve tekrar izlesem (genel olarak tüm HBO dizileri iyi aslında).

Fargo 1. sezon
Ozark
Better Call Saul
Broadchurch
Dark
The Sinner
Unbelievable
The Handmaid's Tale
The Night Of

Az daha unutuyordum tabii ki

Seinfeld​

Son düzenleme:
The Wire
The Leftovers
Watchmen
Arrested Development
Its Always Sunny
Nathan For You
Silicon Valley

Birkaç yıldır ertelediğim ama birkaç gün önce başlamamla birlikte ertelediğime pişman olduğum bir dizi önermek istedim ben de. Bol klasik müzik eşliğinde ince esprilerle süslenmiş tam bir "curcuna". Henüz 1. sezonunu izledim ancak şimdiden çok hoşuma gitti. İlgisini çeken Amazon Prime Video'dan göz atabilir.

Türkiyede yeterince popüler olmamış çok eğlenceli bir dizi keşke daha çok sezonu olsaydı.

Unabomber; herkesin içinde yatan, yapmak isteyip de dışa vuramadığı acı gerçekleri göz önüne seren doğa aşığı bir ‘katilin’ yaşam hikayesi.

Geri