• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

DHL ile Yurtdışı kahve siparişleri hakkında

DHL ile Gelen Yurtdışı Siparişlerinizden Memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    49
Malesef tercih benim degildi, Da Matteo dan almistim, daha oncede sıksık alıyordum, jest olsun diye bu sefer ups ile gondermişler sanirim. Secenek bedava takipli kargo yoksa. Daha once ups le yaz aylarında en yakın bir iki kere gelmişti bir sorun cikarmadilar bu sefer yapacakları tuttu. Kavurucununda sucu yok onlarda magdur oluyor malesef.
mevzuatta bununla
lgili bir madde vardir muhakkak ama bulamadim henuz bireysel kargo ile ilgili.
eski kargoların takip numaralarıyla, mevzuatı bulup gondermeyi planlıyorum.
Aşağıdaki konuda yazmıştım, yürürlükteki yönetmeliklerde herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Eğer varsa onlar hangi yönetmeliğin hangi maddesine göre işlem yapıyor size yazılı olarak iletirlerse biz de öğrenmiş oluruz (ki muhtemelen yazılı veremezler).

Konu içindeki mesaj 'Morgon Coffee Roasters' https://www.kahvekulubu.net/sosyal/threads/morgon-coffee-roasters.738/post-42460

Aşağıdaki konuda yazmıştım, yürürlükteki yönetmeliklerde herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Eğer varsa onlar hangi yönetmeliğin hangi maddesine göre işlem yapıyor size yazılı olarak iletirlerse biz de öğrenmiş oluruz (ki muhtemelen yazılı veremezler).

Konu içindeki mesaj 'Morgon Coffee Roasters' https://www.kahvekulubu.net/sosyal/threads/morgon-coffee-roasters.738/post-42460
@mimds

Hafta basinda sert bir email atmistim, bazi belgeler ile, isinizi dogru yapmiyorsunuz gibisinde.
ondan beri en azindan tum emaillara hizlica cevap verdiler.
bu gun en son olarak talebiniz uzerine guya muayeneye sokuldu fakat icerigi kahve oldugu icin kabul edilmedi muayenede demisler. Tabi herhangi bir belge yok.
bunun uzerine bu kargo icin bir care yok herhalde, ancak tartisma kavga gurultu devam eder.

@mimds

Hafta basinda sert bir email atmistim, bazi belgeler ile, isinizi dogru yapmiyorsunuz gibisinde.
ondan beri en azindan tum emaillara hizlica cevap verdiler.
bu gun en son olarak talebiniz uzerine guya muayeneye sokuldu fakat icerigi kahve oldugu icin kabul edilmedi muayenede demisler. Tabi herhangi bir belge yok.
bunun uzerine bu kargo icin bir care yok herhalde, ancak tartisma kavga gurultu devam eder.
Oraya gitmek dışında, tabii o da mümkünse.... Ups cok fena...

Geri