• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Alınık DeLonghi ECO310 portafiltre

mergenoglu

Üye
İsim
Mehmet Ümit Ergenoğlu
Daha fazla  
İsim
Mehmet Ümit Ergenoğlu
Espresso Makinesi
Gaggia New classic pro
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
Hario değirmen, Hario v60, Aeropress
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Şişli
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Gaziosmanpaşa
Hastanede kullandığım DeLonghi ECO310 BK nin taşınırken portafiltresini kaybettim. Nereden ve nasıl veya buna uygun ne kullanabilirim? Bilen var mı? Çok teşekkür ederim. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu

Delonghi yedek servisi dışında bulamayabilirsiniz.

ben geçen sene delonghi servisi olan https://www.ayserservis.com den almıştım. az önce kontrol ettim ancak kalmamış. çok zor durumdaysanız bendeki ikinci olanı sepetsiz şekilde satabilirim.

internete baktınız mı?

Stokta kalmamış. aşağıda yazdım. Sizden alacağım eğer satarsanız.
Tamamdır bana uyar ne demek 🙂 ben şu an İstanbul da değilim eve Pazar günü geçeceğim. Oraya geçince detaylar için size mail atarım 👍

bunlardan uyumlu olan hiç yok mu sizinki ile? dükkan ile iletişime geçtiniz mi??

Geri